Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire hihető, hogy anyám...

Mennyire hihető, hogy anyám nem tudja, ki az apám?

Figyelt kérdés
Szeretném megismerni. De ha kérdezek róla, anyám válasza mindig az, hogy fogalma sincs, ki lehet.

2015. júl. 6. 16:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Hát szerintem ha egy nőnek fogalma sincs, hogy ki a gyerekének az apja akkor az a nő igencsak léha teremtés lehetett. (nem akartam durván mondani, hogy jó nagyr...)
2015. júl. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%

Hát ezek szerint eléggé "mozgalmas életet élt" édesanyád.

Ezek szerint gyerektartást sem fizet neki senki? Bár az valójában nem sokat jelent, de ha akkor csináltak egy u.n. "apasági teszt"-et, akkor 95 %-ban ő az édesapád!!!


Amikor sok a "számításba jöhető apajelölt", a gyermektartási díj megítélése előtt azért szoktak ilyesmit csináltatni.


Ezeket kezdd el édesanyádnál firtatni, és keresgélni esetleg hivatalos iratok között otthon.

2015. júl. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%
Kérdező, simán elképzelhető... és nem, nem kell hozzá "léha életet élni", untig elég 1 db 1 éjszakás kapcsolat...
2015. júl. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Nézd a pozitív oldalát. Ha valaki sérteget, hogy "k. anyád" csak röhögsz rajta:)
2015. júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%
Ennyi idiótát! Kivétel a 4-es.
2015. júl. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem tudja, csak nem akarja elmondani.
2015. júl. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Anyukád úgy gondolja jobb ha nem tudod.
2015. júl. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

Mivel ide nem azok az emberek jarnak akik ertelmes valaszokat fognak adni, igy eszembe jutott egy vicc.


- Anya az miert van hogy nekem fekete gondor hajam van neked meg apanak szoke, meg az en borom sotetebb mint a tietek?

- Hat fiam orulj neki hogy nem kutya vagy, amekkora buli volt...

2015. júl. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%

Advil: ja, XD


Amúgy pedig szerintem vagy egy egyéjszakás kaland volt, vagy pedig annyira megromlott 1x a viszonyuk, hogy fáj neki róla beszélni. Miért kérdezed, anyád családnevét viseled? Ha nem, akkor máris tudsz valamit.

2015. júl. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%
Olyan buli volt amiben megfogantál, hogy örülj neki, hogy nem nyerítesz. :D
2015. júl. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!