Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek vonjam felelősségr...

Szerintetek vonjam felelősségre? (többi lent)

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, a szüleim 1 éves koromban elváltak, azóta az apámat egyszer sem láttam, se telefonon nem beszéltünk. A gyerektartást már több mint egy éve nem küldi, de azelőtt sem küldött valami sokat.. Most viszont bejelöltem a facebookon, ahol el is fogadta a barátkérőmet. Ha ír, akkor mégis mit tudnék mondani neki ?
2015. júl. 5. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnéd megismerni, akkor jó ötlet volt bejelölni. Írd meg neki, hogy szeretnéd jobban megismerni, meséljen magáról és kérdezzen ő is, hogy mi érdekli.

Ha viszont csak azért jelölted be, hogy a gyerektartást számon kérd rajta, azért felesleges volt. Ez anyukád dolga.

2015. júl. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem érzem úgy, hogy nekem kellene még írnom is neki.Épp elég nagy lépés volt számomra az, hogy bejelöltem. Viszont ha fog írni akkor nem tudom hogyan reagáljak, azért mégiscsak elhagyott...
2015. júl. 5. 11:53
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Igyál inkább egy sört:-))))
2015. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Akkor meg minek jelölted be?
2015. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Én be sem jelöltem volna.
2015. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj higgadt maradni, legyél vele kedves, barátságos. Ha felelősségre vonod akkor lehet olyat fog mondani, ami nagyon fog fájni. Ha kedves leszel nagy valószínűséggel ő is így fog reagálni.
2015. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

majd szülinapodra meg karácsonyra fog írni köszöntőt. szépen megköszönös és ennyi.

nem véletlenül hagyott el, most sem akar feleősséget vállalni az biztos, hogy sulira, meg tartozásra meg erre arra soha nem kérhetnél tőle pénzt és hogy ez meg se történjen, tartja is veled a 3 lépés távolságot.

2015. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!