Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz, vonható-e bárki...

Mit gondolsz, vonható-e bárki is felelősségre, ha anya lánya összejön egy anyjával közel azonos korú családos,2 gyermekes férfival?

Figyelt kérdés

Valóban természetellenes? Mégis milyen következtetést von le egy kívülálló a fiatal nő- avagy a középkorú -a leendő barátnő szüleivel közel azonos korú férfiról? Adódhat -e neveltetési hibából az egyébként is nemtörődöm típusú lány döntése, mondható-e családromboló szajhának a fiatal nő? Megbélyegezhető-e családja, szülei?


Nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre...a családomban sajnos ez a szituáció áll fent. Többféle megközelítés is érdekelne, kérlek írjatok véleményt!!


Előre is köszönöm!



2014. máj. 7. 12:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%

Anyuka akkor hibas,ha nem tanította meg a lányát arra hogy ne legyen k.

Ha mégis akkor a kiscsaj a hibás. És persze a férfi is minden esetben. Szerintem.

2014. máj. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy anya lánya??? Az anya is meg a lánya is? vagy csak egy lány?
2014. máj. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

Koruk?


Ha a lány 18 alatti vagy közeli, akkor elsősorban a kétgyermekes apuci a fő bűnös, amiért kihasznál egy naiv kislányt.


Ha a fickó eltitkolta, hogy nős és gyereke van, akkor szintén csak ő okolható (addig, míg a lány meg nem tudta a helyzetet).


Ha a lány idősebb és tudta, hogy mit csinál, akkor ugyanúgy bűnös, mint a fickó. Mondjuk ebben az esetben is a fickót ítélem el jobban, mert ő az, aki megcsalja a nejét, nem a lány.

2014. máj. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Bocsánat. anyja lánya..
2014. máj. 7. 12:11
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

A férfi házas vagy már elvált? Nem mindegy.

Egyébként önmagában a korkülönbség még nem jogosít fel senkit sem, hogy elítélje őket. Van akik hasonló korúak és kész katasztrófa az életük. Majd az idő igazolja, hogy gond-e ez a korkülönbség.

A szülő feladata pedig, hogy támogassa, megvédje a gyerekét az ilyen rosszindulatú emberekről.

Egyébként meg senkinek semmi köze más magánéletéhez. Mindenki a sajátjával foglalkozzon. Nem hiszem, hogy túl sok tökéletes ember, kapcsolat lenne.

2014. máj. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Hengerelőhereverem ***** válasza:

Szerintem sem elítélendő ha csak korkülönbség van, de senki nem csal meg senkit és nincsen mesterkedés a háttérben akkor azzal legyen boldog akivel szeretne.

Család természetesen beleszólhat a magánügybe ha nagyon felháborítónak tartja, de az már a gyerek dolga, hogy engedi-e.(Ez attól is függ mennyi idős, 20-22évesen én is megkérdezem anyumat ha van valami, de nem akarja már úgy irányítani az életemet, mint pl 15-16évesen)

2014. máj. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ. Ha házas és tud róla a lány, akkor egy ótvar k..., ha nem tud róla (bár a kérdés szerint mégis tud róla), akkor ott kéne hagynia a pasit. Itt persze a kor sem mindegy. Ha 20-as éveiben jár még mindig jobb, mintha 20 alatt lenne.
2014. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%

En fiatalon 17 evesen jottem ossze egy nos ket gyerekes ffival. es 5 evig eltunk egyutt. Hibas volt anyam aki nem torodott velem es kvazi eluldozott otthonrol azzal, hogy levegonek nezett es mikor elkoltozztem csak annyit mondott hogy szegyeli hogy ilyet tettem es hogy a csaladi potlekot megtartja azzal ne is szamoljak ( eszembe sem jutott elkerni).

Hibas volt a ffi aki meghulyitette a kisfejem minden szeppel es joval.


Es hibas voltam en, mert buta voltam!

2014. máj. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Igazából nem tudok hibáztatni azért egy rossz családban felnőtt csajt, ha idősebb, számára párként szóba jöhető kortársainál nagyobb (anyagi) biztonságot nyújtani képes családos férfinak lesz a szeretője. Viszont ha egy jó családban felnőtt lány teszi ezt, akkor ezért őt szánalmasnak tartom, neki jutna olyan is, akitől több megbecsülést kap.


Ha tehetős nős férfi diszkréten használ egy fiatalabb csajt, úgy hogy családját nem hagyja el, költsége a családi költségvetésben nem jelentős tétel akkor szerintem ez a hobbi jár neki (pl. motorozás, hegymászás profi szinten drágább, kockázatosabb).


Ha viszont nem diszkréten csinálja, ezzel feleségét megalázza, vagy családját ott hagyja, az már jellemtelenség.

2014. máj. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Ha a lany elmult 18 eves es nagykoru, akkor ez a dolog csak ra es a ferfire tartozik.

Felelossegre legfeljebb a ferfi vonhato, es az is csak a felesege altal, oly modon hogy elvalik tole ezert.

A lanynak (ha nem ferjezett) senki fele ebben a tortenetben elszamolasi kotelezettsege nincs.

2014. máj. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!