Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom apámat. Mit csináljak?

Crafterhdw kérdése:

Utálom apámat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az van h hétfőtől péntekig dolgozik, a hétvégéi szabadok. Csak az a baj hogy pénteken és szombaton mindig beb*szik. Eléggé idegesítő, és unalmas, mert mindenféle baromságot összehord, és nem törődik senkivel. Józanon tök normális, de olyankor amikor részeg nyomatja azt az irritáló mc hawert, a ivóhaverjával.próbáltam beszélni vele, de annyi h egyszer betartja aztán lesz*rja. Anyum és a bátyám is unja. Mit tegyek? 17/F
2015. jún. 6. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Együttérzek:( Az enyém hétköznap esténként is berúgott és hajnalig nem hagyott aludni minket, mert üvöltette a zenéjét, vagy direkt dobogott a lépcsőn.
2015. jún. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbálj meg pénteken és szombaton programot szervezni magadnak, ameddig nem jutsz oda , hogy elköltözz, sajnos nem igen lesz más megoldás, ha csak ő nem akar változni.


Esetleg anyukáddal beszélj vele, hátha rá hallgat egy kicsit, vagy közösen üljetek le. Ha csak hétvégén iszik akkor még nincs akkora nagy gond.


Az én apám mindennap iszik, én elköltöztem.

2015. jún. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én apum is ivott mindig, csak ő kibszott agresszív volt, és féltünk tőle. Nem csak annyi volt a baj, hogy üvöltette a zenét, és hozta a haverjait. Aludni sem hagyott minket, ordítva káromkodott a fejünk fölött. Isten nyugosztalja
2015. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
9évig nem ivott, aztán 2 évig csalta anyut, akkor szokott vissza az italra. De egyébként ha ez valamit jelent székely ember
2015. jún. 6. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazából semmit sem jelent, hogy székely..


Visszaeső..


Ha gondolod írj privibe..hasonló a helyzetem

2015. jún. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy priviztek, még nem old meg semmit
2015. jún. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!