Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom az apámat. Én vagyok a...

Utálom az apámat. Én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Az ok amiért utálom, az az, hogy kiskoromban sokszor megverte anyámat, kiabált vele meg minden. Még ma is kiabál vele/velünk, majdnem mindennap. Szinte már azt kívánom bárcsak ne létezne. Megkeseríti az életünket. Normális ha ezért utálom, vagy velem van baj?

2015. máj. 27. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Én se szeretném, az biztos
2015. máj. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Crudius válasza:
Ez teljesen normális reakció. Attól függetlenül hogy az édesapád, lehet olyan ember, akit utálsz.
2015. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha így van, ahogy állítod, akkor érthető. A hiba nem benned van.
2015. máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem te vagy a hibas!

AZ Apukad az idegbeteg. Erthetö, hogy igy erzel.

Nalunk is volt ilyen. Utalom a ferfiakat es felik is tölük.

Mi van ha velem is igy fog majd banni?...

Megertelek:(

2015. máj. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Már tényleg kezdek kikészülni..
2015. máj. 27. 19:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Normális.
2015. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább benne van a hiba, nem benned.
2015. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Argloss ***** válasza:
Teljesen érthető, hogy utálod emiatt. Viszont nem csak ő hibás ebben, hiszen anyukád az aki téged belekényszerített ebbe a helyzetbe azzal, hogy ezt az embert választotta és ezzel az emberrel maradt még azután is, hogy kiderült róla, hogy alkalmatlan társnak és apának is.
2015. máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én meg anyámat utálom mert egy mocskos alkoholista és nem lehet tőle nyugodni annyira tönkre tette az életemet hogy észre se veszi, apám meg egy szintén semmire kellő alkesz



én is azt kívánom bár ne ismertem volna őket!

2015. máj. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!