Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ugye ezt megengedheti anya?

Ugye ezt megengedheti anya?

Figyelt kérdés
Eddig nem voltak fiú barátaim, de mostanában jóban lettem egy pár osztálytársammal. El akarok menni az egyikkel setálni,de nem randizni csak úgy együtt lógni. Ezt ugye meg engedheti anya? 13/L
2015. máj. 30. 13:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Már mindegy, nem enged el
2015. máj. 30. 13:09
 2/10 anonim ***** válasza:

Szr ügy. Engem 11 évesen bárhová engedtek a barátaimmal, 13 évesen meg pláne, tekintve, hogy gyakorlatilag egyedül éltem (anya már nem élt, apának pedig dolgoznia kellett, hogy megéljünk).


Persze, mindig hagytam cetlit apának,h hogy hová megyek, kikkel, meg mikorra jövök.

2015. máj. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Apa elengedne, anya azt mondta hogy nem szeretné. Nem értem, nem erőszakolna meg se semmi
2015. máj. 30. 13:20
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy egy 13 éves lány miért ne mehetne el sétálni a környékre egy fiú barátjával....Szerintem ebben semmi baj nincsen. Csak a fiú miatt nem enged el vagy egyébként sem enged barátnőkkel sétálni, fagyizni stb.?
2015. máj. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak a fiú miatt.
2015. máj. 30. 14:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Félt téged. Próbáld meg azt, hogy vidd haza a fiút, mutasd be, hogy megismerhesse ő is. Mondd el anyudnak, hogy csak barátok vagytok, nem randiztok. Először jó ötlet lenne, ha többen mennétek el együtt, fiúk-lányok vegyesen, hátha úgy könnyebben elenged.
2015. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy félt, azzal nincsen bajom, de akkor nem félt amikor iskolába megyek? Ugyanazokkal a srácokkal vagyok egy iskolában. Ismeri az osztálytársaimat.
2015. máj. 30. 15:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Iskolában azért nem félt, mert ott vannak a tanárok is, és ott nem csinálhattok kettesben szabadon, amit akartok. Szerintem csak azt akarja elkerülni a tiltással, hogy nehogy idő előtt lefeküdj egy fiúval. Beszélgess vele sokat, hogy ismerje az álláspontodat, hogy te még sokáig nem akarsz semmi ilyesmit. Ezért írtam, hogy menjetek többen, lányok is, hátha úgy könnyebben elenged. Nincs olyan randi-kinézete a dolognak.
2015. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én eleve azt nem ertem, hogy azért miért kell engedélyt kérni hogy KIVEL mész...

Eleg ha annyit mondasz, hogy osztálytársad.

De már mindegy.

2015. máj. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

1. Legalább 17 éves koromig nem szeretnék lefeküdni!

2. Először azt mondtam, hogy osztálytársammal, de aztán megkédezte, hogy kivel, szóval arra már muszáj volt válaszolnom.

Köszönöm a válaszokat!

2015. máj. 30. 18:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!