Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Én ezt már nemnbít...

Bogi214 kérdése:

Mit tegyek? Én ezt már nemnbítom tovább😢

Figyelt kérdés
Sajnos nem valami jó a kapcsolatom anyukámmal.Én nagyon szeretem őt de úgy érzem hogy ő engem teljesn

2015. máj. 29. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Aha az durva
2015. máj. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tiszta szívből gyűlöl és utáll.Nagyon gonosz velem.Semmit nem enged meg,bármit amit kérek egyből azt mondja hogy nem a kishugom meg mindent megkap amit caak kiejt a száján,szavakkal bánt.Nagyon elegem van.Sajnos magamban nem tudok kárt tenni mert egyszerűen nem megy.Se rágyújtani nem tudok se felvágni magam se inni nem tudok.
2015. máj. 29. 15:56
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Hány éves vagy, 10?
2015. máj. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 10éves.Ha nem tudsz normális válszt írni akkor inkább ne is írj.Elég a gondom.Folyamatosan mindenki engem bánt még egy ismeretlen is.😢😢😢😢Miért utál minden ember engem?
2015. máj. 29. 16:39
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Kedves Bogi,

hány éves vagy? Mindig is ilyen volt a kapcsolatotok, vagy történt valami, amitől megváltozott?

2015. máj. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Aha. En se birlak :D ennyi ufo fej az agyamra megy..
2015. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? És a húgod? Megkérdezted már tőle miért ilyen veled? Biztos, hogy nem utál.
2015. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A húgom még csak ovodás.Én most megyek középiskolába.Eléggé megterhel az ezzel járó stressz.Plusz most koptatott le egy fiú akibe belezúgtam mint rèszeg a nyagyárokba.Emelett szerintem még csúny is vagyok.Mivel eléggé kövér vagyok.Nagyon utánlom magam.A tanárok is velem szívóznak a suliba.Tőlem 10szer olyan nehezeket kérdeznek mint a többiektől.De még így is én vagyok a legjobb tanuló.Nagyon fárasztó ez az egész.Még a ,,barátnöim" is leszólnak meg szekálnak folyamatosan.Nagyon fáj ez az egész.A szüleim is elváltak.Anyukámmal maradtam és egész addig egyke voltam.Miután összejött a mostani párjával megnyertem magamnak 3 gonosz és bunkó mostohatesót.Az egy jó ebbe a sztoriban hogy megszületett a féltesóm és őt nagyon szeretem.Mellesleg a mostohaapám se a fóld legkedvesebb embere.Lehet hogy nem akar megbántani azokkal amiket mond de egy nap többször is sikerül neki.Nagyon megköszönném ha valaki tudna rajtam nyomorulton segíteni.
2015. máj. 30. 08:25
 9/11 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért.
2015. máj. 30. 08:26
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

1. Nem vagy ronda. (A te korodban a lányok vagy azt gondolják, hogy nagyon rondák vagy azt, hogy ők a legszebbek a világon. Egy gyerek sem ronda!)

2. Anyád nem utál. (Az óvodásoknak mindig több figyelem jut, ez nem azért van mert a nagyobbat nem szeretik. Nekem is van óvodásom is meg kamaszom is. Tudom, hogy sokkal többet foglalkozom a kicsivel, van is lelkiismeret furdalásom miatta de ettől még a nagyot ugyanúgy szeretem. Egyszerűen egy kisebb több figyelmet igényel, anyukának meg nem jut mindenre ugyanannyi energiája bármennyire is szeretné.)

3. Mostohatestvérekkel az élet nem mindig könnyű, próbálj kulturált viszonyban maradni velük, barátkozni nem kötelező.

4. Mostohaapával sem könnyű mindig de hidd el neki sem az. (Nekem is az volt, én is nehezen jöttem ki vele. Felnőttként úgy gondolom, nem lehet egyszerű más gyerekét nevelni. Be kell tartani az alapvető szabályokat mint pl.ő a felnőtt te gyerek vagy, és akkor szépen együtt lehet élni)

5. Ha megnyertél pár mostohatesót és született egy kistesó is,az gondolom azt jelenti, hogy anyukádnak nagyon sok dolga akad. Egy darab óvodással is marha fárasztó tud lenni az élet, főleg ha anyád még dolgozik is. Ugyanúgy mint neked, neki is szeretetre és törődésre van szüksége. Megpróbálhatnád, hogy te próbálsz a kapcsolaton javítani. Hozzábújsz, beszélgetsz vele, segítesz kicsit neki amiben tudsz. Meglátod javulni fog a helyzet. Biztos lehetsz benne, hogy szeret téged.

2015. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!