Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan éltétek meg hogy...

Hogyan éltétek meg hogy felnőttek, családot alapítottak a gyerekeitek?

Figyelt kérdés
A szülők ilyenkor második, de leginkább harmadik helyre szorulnak a fontossági rangsorban. Ti könnyen beletörődtetek ebbe?

2015. máj. 26. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs családjuk, de már saját háztartásaik vannak. Már egyetem alatt is kaptak lakást, különköltöztek, külön éltek, ez a dolgok rendje. Végre élhetünk újra mi is csak magunknak :))
2015. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a gyerekiemet arra neveltem, hogy önállóan éljenek, ezért mire szóba jött a házasságkötés, addigra már régóta máshol laktak.


Mellesleg szerintem az a természsetes, hogy a ygereknek a párja van az elsö helyen, illetve idövel a gyerekei ugyanolyan szinten vannak, mint a párja. Nekem, mint szülönek eszembe sem jutott volna ebböl versenyt, vetélkedést csinálni.

2015. máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Felszabadultsagot ereztem, s eletmodom is megvaltozott! Amikor a felnott gyermekeink onallo eletet kezdenek, itt lehetosege van a szulonek uj eletet kezdeni, hiszen a gyermekneveles nagyon sok feleloseggel jar egyutt pl. ez a feladat reszben megszunik, egyfajta lelki szabadsagot kapnak a szulok. En pl. ez a sajat tapasztalatom. Ebbe nem beletorodni kell, hanem tudni kell elfogadni azt, hogy a gyermekeink felnottek, hiszen ez a termeszetes folyamat, aminek igy kell lennie.
2015. máj. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!