Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek haragszik ezért?

Szerintetek haragszik ezért?

Figyelt kérdés

hugomnak kellett fagyi anya nekem is kért csoki raffaellost de mondtam nekem ez nem kell nem szeretem és kértem magamnak mégeggyet és ugye már kiszette a csokist és azt is meg kellett venni. azt mondta majd oda adjuk apának.

szerintetek haragszik érte? ti haragudnátok?


2015. máj. 17. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

1. Ki haragszik kire és miért?

2. Ez tényleg olyan nagy gond, hogy tanácsot kell kérni vagy le kell írni?

3. Akárkire gondoltál, hogy haragszik vagy sem, te nem tudsz kommunikálni vele? Nem tudod megkérdezni, hogy "ugye nincs harag?"

4. A fagyi már rég elfogyott, akkor ez a kérdés tárgytalan..

5. Unatkozol angyalom??

2015. máj. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Heee??
2015. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Hát szólhattál volna előtte, hogy Te milyet szeretnél. De már mindegy, max bosszús lehetett egy kicsit, de kétlem, hogy haragudna, nyugi. Csak legközelebb szólj időben, hogy te mit szeretnél.
2015. máj. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
a fejéhez kell vágni azt a rohadt fagyit
2015. máj. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Akkor lehet, hogy egy kicsit mérges volt, de ez nem olyan nagy dolog. Máskor szólj, hogy milyen fagyit szeretnél, még mielőtt kiszedné az eladó.
2015. máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én annyira haragudnék, hogy földhöz vágnám a fagyit és utána sírva rohannék haza.:DDDD
2015. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Bszki, írni nem tanítottak meg?!

Meg ÉRTELMESEN lepötyögni, mi bajod?!

2015. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!