Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 22 év körüli fiatalok, akik...

22 év körüli fiatalok, akik már külön albérletben laknak, nem a szüleikkel, titeket néha felhívnak a szüleitek? Vagy ti kezdeményezitek a hívást?

Figyelt kérdés

Én alig beszélek velük pár naponta, de akkor én hívom őket.

Legutóbb hívtam őket, de azonnal le kellett rakniuk, és más másnap sem tudtam megbeszélni velük amit szerettem volna. Sosem keresnek. :(


2015. márc. 24. 19:24
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Mikor én elköltöztem nem nagyon beszélgettünk, mert sok volt otthon a probléma és avval foglalkoztak. Ha fészbúkon vagy skype-on beszélgettünk akkor is csak a problémákat hallgattam. Majd elmúltak a problémák, szinte mindig azért kerestek a tesóim, hogy segítsek, hol ebbe-hol abba. Most, hogy született egy kisfiúnk sose ír egyik sem. (Telefonálni nem szoktunk, drága...)

Arra gondoltam, hogy lehet a "család" miatt - mármint, hogy mostmár nekem is van családom és nem akarnak zavarni. Ennek ellenére, volt, hogy minden nap ráírtam és gyorsan elintézte egy ahával, jól vagyok, stb. 2 hete nem keresem. Beleuntam. Foglalkozok a saját magam kis életével. 6,5 éve megvagyunk, megleszünk ezután is. Egyszer el kell szakadni tőlük is.

2015. márc. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Én el akarok szakadni tőlük, ezért is költöztem el, és érzem is, hogy elszakadtam.

Nem is akarom, hogy mindig hívjanak, sőt jobb is, hogy nem hívnak. csak furcsállom a hozzáállásukat, hogy sosem kerestek az alatt a pár hónap alatt telefonon, amióta elköltöztem.

2015. márc. 25. 11:53
 23/26 anonim ***** válasza:
Mondom... lehet azért van, mert úgy gondolják, hogy most már neked is lett egyfajta magánéleted és nem akarnak folyton zaklatni. Úgy vannak vele ilyesformán ők az otthonülők, mobilisebbek ha ráérsz beszélgetni velük majd hívod őket. Ettől függetlenül megértelek. Szerintem meg kellene velük beszéld ezt, hogy szeretnéd ha néha ők is keresnének, mert higgyék el, hogy nem zavarnak. Megbeszéltek egy időpontot. Ha így sem keresnek, akkor hagyd rájuk. (Én már túljutottam ezen - azért írom. Ezt a választ kaptam, hogy majd én - ha lesz időm).
2015. márc. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Nem arról van szó egyáltalán, hogy nem akarnak zavarni.

Ők lesznek hirtelen elfoglaltak, hogy EGY percet nem tudnak velem beszélni, mert nekik mindig van valami. Megértem, nekem is ott a háztartás, de hogy egy percük sincs, az már fura, mert én is tudok ennyit szakítani rájuk.

Abszolút nem érdeklem őket, amikor hirtelen le kellett tenniük, mert nem érnek rá, utána sem kerestek.

Terhükre vagyok, mert 2-3 naponta egyetlen percet beszélnék velük, és soha nem érdeklődnek felőlem.

Ha nem akarnának zavarni, akkor érdeklődnének és beszélnének velem, amikor én keresem őket. De ehelyett csak akkor is terhükre vagyok.

2015. márc. 25. 12:07
 25/26 anonim ***** válasza:
Értelek. Szerintem beszélj velük erről az a legtisztább. Nyilván ne vádaskodj meg ilyesmi, de azért kérdezd meg nem bántja e őket valami. Hátha jutsz egyről a kettőre.
2015. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

azt akarják, hogy kitapasztald hogy boldogulsz egyedül nélkülük...legalabb is nalam ez van

vagy kerdezz ra, szerintem az oszintesegnel nincs jobb dolog!!!

2015. márc. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!