Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 22 év körüli fiatalok, akik...

22 év körüli fiatalok, akik már külön albérletben laknak, nem a szüleikkel, titeket néha felhívnak a szüleitek? Vagy ti kezdeményezitek a hívást?

Figyelt kérdés

Én alig beszélek velük pár naponta, de akkor én hívom őket.

Legutóbb hívtam őket, de azonnal le kellett rakniuk, és más másnap sem tudtam megbeszélni velük amit szerettem volna. Sosem keresnek. :(


2015. márc. 24. 19:24
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
-más
2015. márc. 24. 19:24
 2/26 anonim ***** válasza:
Én szülő vagyok. Minden nap keressük egymást, leginkább Messengeren.
2015. márc. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Leginkább az érdekel, melyik fél keresi a másikat?
2015. márc. 24. 19:31
 4/26 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, anyámmal kb hetente beszélek, változó hogy melyikünk hívja a másikat. Apámmal kb. 2-3 hetente, őt mindig én hívom (elvált szülők)
2015. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
74%
Kicsit idősebb vagyok, de azért válaszolok. Onnantól, hogy más városba költöztem, az esetek 99,9 %-ban én kerestem a szüleimet, ők engem csak nagyon ritkán, és a hívásaik több mint fele amiatt történt, hogy segítsek valamiben...Testvérem picit gyakrabban keres, de többségében ő is csak "használni" szeretne valamire.
2015. márc. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Én igaz már 30 vagyok, de régóta külön élek tőlük.

Nagyon ritkán keresnek telefonon évente 2x-3x maximum :(

Én hívom őket többször, akkor bezzeg beszélnek, pedig nekik 5000percük van havonta ami lebeszélhető, nekünk meg nincs iylen .

Tavaly megszületett a kisfiam, apám eddig 2x jött látogatóba anyukám 6x (5percnyire laknak).

Mi ha mentünk mindig csak a nyavalygás ment, hogy nincs minek örülniük, nekünk miért van jó kedvünk..stb rengeteget isznak, nem is szívesen megyünk, valahogy engem feszélyeznek az alkoholisták. (az már alkoholista aki napi 1-2üveg bort+még erre töményet is legurít)

Az nagyon bánt, hogy a kisfiamnak nincsenek így nagyszülei...

Szóval nem vagy ezzel egyedül, de remélem nálad jobban alakul majd a helyzet.

2015. márc. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

mindenki másik országban..

facebookon beszélünk ha van valami.amúgy mondhatni,hogy nem is tartjuk a kapcsolatot.

L24

2015. márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ők tudnának velem ingyen beszélni, és együtt is laknak a szüleim a 2 testvéremmel.
2015. márc. 24. 19:46
 9/26 anonim ***** válasza:
Ha nem hívom anyukámat, hív ő :) Általában minden nap 1x. Néha 2x. Van úgy hogy 1-2 nap kimarad...
2015. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Változó

Hetente tuti, de inkább hetente 2-3 szor beszélünk.

Sosem figyeltem ki hívja a masikat.. Az utőbbi időben szerintem én... Nekem van megfordulva a munkabeosztasom, követhetetlen, így nem zavarnak, en tudom ők nagyjából mikor érnek rá. Ha épp enm tudnak beszélni elmondom, hogy valait meg akarok bezsélni velük, vagy mondandóm van, akkor tuti visszahívnak

2015. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!