Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 22 év körüli fiatalok, akik...

22 év körüli fiatalok, akik már külön albérletben laknak, nem a szüleikkel, titeket néha felhívnak a szüleitek? Vagy ti kezdeményezitek a hívást?

Figyelt kérdés

Én alig beszélek velük pár naponta, de akkor én hívom őket.

Legutóbb hívtam őket, de azonnal le kellett rakniuk, és más másnap sem tudtam megbeszélni velük amit szerettem volna. Sosem keresnek. :(


2015. márc. 24. 19:24
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Jó lenne, ha engem is hívna, amikor épp én nem keresem.

Napi 2x? Meg vagyok lepve. Heti pár alkalom összejön, az is általam. Sosem keresnek.

2015. márc. 24. 19:54
 12/26 anonim ***** válasza:

Engem inkább a szüleim keresnek. Én csak akkor hívom fel anyát ha főzni akarok és elakadok vagy pl ma hogy szerinte kidobnak-e ha nem ahhoz a háziorvoshoz akarok menni ahova be vagyok jelentve (otthon). Apát az utazással szoktam hívni, vagy ő hív hogy mikor hova jöjjön értem, vagy ha panaszkodni akarok pl hogy mégse kapok ösztöndíjjat. Egyébként a szüleim keveslik azt hogy mennyit telefonálok haza gyakran megszólták. Ha jól emlékszem mikor elköltöztem szinte minden este felhívtak. Most már nem nagyon telefonálnak

22/L

2015. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

12-es, akkor neked elég jó.. :)

:(

2015. márc. 24. 20:14
 14/26 anonim ***** válasza:
Mi hetente- kethetente beszelunk, felvaltva kezdemenyezzuk a hivasokat
2015. márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Kb. 2 naponta beszélünk. Ha 2 nap alatt nem sikerül, akkor harmadnap apum már úgy hív fel, hogy "lassan elfelejti a hangomat".


Egyébként teljesen változó. Van hogy el vagyok havazva, olyankor ők keresnek, de ez fordítva is előfordul néha. Alapvetően kiegyensúlyozott az egész és mindannyian keressük egymást.


Az meg hogy azonnal le kell rakniuk.. Nálam is rendre előfordul ilyen, aztán mondják hogy majd visszahívnak 20 perc múlva. Ha 1 órán át nem hívnak, akkor újra felhívom. Elfelejtette, semmi gond.

2015. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Nem felejtették el, egyszerűen nem érdekelte őket eléggé a mondandóm, pedig fontos lett volna.

Nem is keresnek soha, és nem mondják, hogy rég hallották a hangom.

2015. márc. 24. 21:03
 17/26 A kérdező kommentje:
Illetve nem is mondta anyu, hogy visszahív, nem jelzett utána semmit. Azóta sem beszéltünk. Pár nap alatt eszébe sem jutok?
2015. márc. 24. 21:03
 18/26 anonim válasza:
Engem minden nap felhívnak, ha mégsem, én hívom őket. Apukám nagyon igényli, hogy beszéljünk, anyukám olykor kicsit szórakozottabb, de alapvetően keresnek. Ha valamilyen oknál fogva nem beszélünk 1 vagy 2 napot, akkor apukám már nagyon megszólja, hogy "nem törődöm velük".
2015. márc. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Én mar 33 eves vagyok , családos . 21 voltam mikor elkerültem otthonról . Azóta anyu minden nap vagy max minden 2. nap hív telefonon.
2015. márc. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Van, hogy naponta beszélünk, de legalább 2 naponta biztosan. Mi olyan típusok vagyunk anyukámmal, hogy akár órákat is el tudnánk trécselni, főleg ha éppen van valami beszélni való stb. Változó, hogy ki kezdeményezi a hívást, ha ő nem hív akkor én csörgök és fordítva is. A testvéreimmel is sokat beszélek telefonon, tehát mindig tudjuk egymásról, hogy éppen kivel mi történt, vagy mi újság. Naprakészek vagyunk :D
2015. márc. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!