Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy szülő miért asszisztál...

Egy szülő miért asszisztál ahhoz hogy a gyereke nyilvánosan lejárassa magát?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=raStC-dxjz0


Még ott a színfalak mögött tök jót el is röhögcsélnek rajta.


2015. febr. 24. 21:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Attól, mert enyhén fogyatékos (vagy inkább enyhén debil) még van józan ítélőképessége. Az egy dolog, hogy az anyja is megmondhatta volna neki, hogy "kisfiam NEM tudsz énekelni" (lehet meg is tette), de ő döntötte el, hogy eljön, és leégeti magát. Ennyi.

A hülyeség határtalan.

Az nem a szülő hibája, hogy valakinek nincs ennyi önkritikája. Nem ez a gyerek az egyetlen, aki leégette magát.

2015. márc. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hú, sokat írtam,majd elszállt a net. A lényeg, hogy szerintem is az lehet, hogy az anyja zavarában nevet, illetve hogy nem tudta visszatartani. Kiírják, hogy a fiú hol lakik. Abba a városba jártam suliba tudom, hogy nem pompás ott a közlekedés, gondolom az anyja inkább elvitte, mint hogy elmenjen, mert szerintem max. az lehetett az egyetlen fegyvere, hogy nem viszi el.


De egyébként igazad van, hogy nem szép kinevetni, mikor ez aktuális volt,láttam a tévében, én is csodálkoztam.

2015. márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!