Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy szülő miért asszisztál...

Egy szülő miért asszisztál ahhoz hogy a gyereke nyilvánosan lejárassa magát?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=raStC-dxjz0


Még ott a színfalak mögött tök jót el is röhögcsélnek rajta.


2015. febr. 24. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mert biztos nem tudta meggyozni a fiatalembert a tehetseg(telenseg)erol...

Vagy mert mind idiota, csak ok kevesbe.

2015. febr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
parasztok. vannak idióta szülők, ennyi
2015. febr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

17 éves. Ha még mindig nincs önkritikája, akkor majd az élet megadja.

Ez volt az élő bizonyíték. Most majd elgondolkozik.

2015. febr. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

gondolom, hogy nehéz lett volna visszatartani.

ha a gyerekem szeretné próbálgatni magát, én nem akarnám visszatartani, ne én legyek a gátja.

mondjuk az anyja helyében nem nevettem volna ki a kamera előtt...

2015. febr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Imádom ezeket a válogatásokat.Szét szoktam röhögni magam mennyi gyagyás van.Ezen a srácon is látszik van áthúzása úgy fejtájon rendesen.Ezt 6lóval sem lehetett volna megkötni.Kell neki pár pofon rájöjjön álmokat kerget.
2015. febr. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

17 éves.

Ha ennyi évesen nulla önkritikával rendelkezik, az nem a szülő hibája. Gondolom ő akart mindenáron szerepelni, a szülei meg csak elkísérték.

Én is röhögtem rajta. Aki elmegy egy ilyen műsorba nulla tehetséggel, az viselje annak a következményét.

2015. febr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De a gyereken látszik hogy kettyós, tehát nem igazán van józan ítélő képessége. Akkor meg a szüleinek kellett volna gátat szabnia neki.
2015. febr. 25. 14:11
 8/12 anonim ***** válasza:

Attól mert valaki buta mint a fene, még nem jelenti azt, hogy nincs józan ítélőképessége. Senki sem kényszerítette, hogy a megasztárba menjen, majdnem nagykorú, ha ennyire nincs önkritikája, az az ő hibája, nem a szüleié. Eleve aki tehetségkutatóba megy, az elvileg tisztában van azzal, hogy ki is röhöghetik, vagy nem olyan vélemény alakul ki róla, amilyet ő szeretne.

Nekem is volt ilyen osztálytársam. Buta és egyszerű volt, kornyikált össze vissza, az anyja is megmondta neki, hogy nem tud énekelni, és mégis elment valami tehetségkutatóba, ahol az első rostán már kidobták. Az ilyennek hiába magyarázod, úgysem érti.


(Egyébként: Az egyik ilyen videó alatt olvastam,. hogy ennek a gyereknek van facebookja. Megnéztem kíváncsiságból. Ott láttam, hogy nem fogyatékos, hanem iszonyat buta, és egyszerű. (már bocsánat) Szóval ítélőképessége az van. Önkritikája, na az nincs. )

2015. febr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Iszonyat idiota. El nem tudom kepzelni, mi lehet a fejeben.
2015. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ő nem buta, hanem fogyatékos.
2015. febr. 25. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!