Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gondjaim vannak a szuleimmel....

Gondjaim vannak a szuleimmel. Tanacsokra lenne szuksegem. Mindenert veszekednek velem, mindenert en vagyok a hibas, egyik baratnom se tetszik nekik es elitelik oket. , ha felhivom a pasimat filmezni mar azert is hiszti van. Micsinajak?

Figyelt kérdés
egy baratom se tetszik midegyikbe hibat kapnak. Nem johet senki hozzam,van egy kistesom aki 5 eves ot istenitik ha o valamit csinal azert is en vagyok a hibas,folyamatosan pipak ram. kiabalnak s fenyegetnek. (ma kishijan egy pofot is kaptam) , a suli miatt is veszekednek , dolgozni jarok hetvegenkent egy vendeglobe azert is veszekednek.
2015. febr. 3. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a szüleidnek más baja van. Lehet fáradtak vagy valami oknál fogva idegesek. De nem hinném hogy te vagy az oka már csak azért sem hiszem mert elég furcsa hogy mindenben problémát látnak. Szerintem próbálj velük higgadtan beszélni. Ne ordítozz ne veszekedj velük hanem BESZÉLGESS ha eleinte nem is fog menni később talán díjazzák az igyekezetet.
2015. febr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gyémántlány ***** válasza:
21%

A szülőknek mindig nehéz, ha a gyerekük elkezd felnőni. Féltenek téged, és ez rendben is van, ez a dolguk. Aggódnak, hogy, ha a saját fejed után mész, majd bajba kerülsz, ezért próbálnak megvédeni az élettől, tapasztalatszerzéstől. És ez normális.

Annyit tehetsz, hogy beszélgetsz velük. Hogy elmagyarázod nekik, hogy a munkád, a szerelem és a barátaid mind olyan dolgok, amiket szeretsz, és amik fontosak neked, úgyhogy próbálják meg értékelni őket. Beszélgess velük gyakran, például kérj tanácsot az anyukádtól, hogy mit vegyél fel, vagy segíts a vacsorafőzésben. Ezek mind olyan dolgok, amiktől a szüleid kicsit közelebb érzik magukat hozzád.

Hidd el, csak szeretnék még egy kicsit érezni, hogy az ő picike lányuk vagy.

2015. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Valószínűleg azért a kisebb tesódat istenítik mert ő még pici két öcsém van az egyik 2 éves szóval nálam is ez van.A barátod lehet azért nem tetszik nekik mert nem gondolják hozzád valónak vagy mert kezdenek rájönni hogy elkezdtél felnőni és azt is jelenti hogy ők is öregedek.A barátaidat meg majd megkedvelik de ha nem akkor esetleg kérdezz rá hogy miért nem bírják. Ahhoz nem tudok hozzászólni hogy vitatkoznak azért mert dolgozni jársz. Lehet hogy azért mert sok idődet elveszi és attól félnek hogy emiatt romlik az átlagod vagy otthon nem tudsz segíteni a házimunkában.
2015. febr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!