Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszik egy lány, hogy írja...

Tetszik egy lány, hogy írja ká? Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Már régebb óta ismerem, sok dolgot nem tudok róla. Nem is volt köztünk szóváltás. Mindig mosolyos mikor találkozunk és köszönök Neki. Nagyon szükszavu, viszont fb on szokta like olni néhány bejegyzésem, nemrég azt is mikor bejelöltem hogy ott leszek egybeseményen amin Ő is ott lesz (feltehetőleg). Sok dolgot nem tudok róla, de úgy hallottam hogy előző kapcsolata azért ért véget (kb egy éve) mert hisztis (ez így nem látszik rajta). Mit ktegyek? Hogy írjak rá? Honnan tudhatom hogy mit gondolhat rólam? Esetleg tetszhetek e Neki? Érdemes.Vele foglalkozni? Megpróbálni?

Mindig ott van bennem az a félelem hogy ha nemet mond akkor ezután mi lesz? Hogy megyek el mellette az utcán?

19f, Ő 16l



2014. júl. 22. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
öcsém ez sima ügy
2014. júl. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Írj..

Ha nemet mond.. szard le.. nevetve menj az utcán..

megpróbáltad legalàbb

2014. júl. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szóljál neki, ha nemet mond, akkor meg szólj egy másiknak, és így tovább....
2014. júl. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Megpróbálom :) kœszi!

Még ha valakinek van tanácsa szivesen olvasnám :)

2014. júl. 22. 10:37
 5/8 anonim válasza:

"Szia :) mizu?"

rám a legtöbb srác ezzel írt

vagy linkelj be egy zenét amit tudod, hogy szeret/szerethet (de ne köszönj neki, csak linkeld) és ha láttad hogy látta, vagy visszaírt akk írd neki: "bocsi, rossz helyre ment a link" és ha erre is visszaír akk kezdj el vele beszélni a zenéről. innen meg már nem lesz nehéz, csak tartsd a kezedben a beszélgetést, gondolkodj előre, hogy mit írsz neki, nehogy abbamaradjon. (aki ezt tette velem, együtt is voltam vele) ;)

sok sikert :D

17/L

2014. júl. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) a múltkor egy képpel kezdtem :) de jól sikerült :) kár hogy lecsapták a kezemről.... De azóta is jó barátok vagyunk... Kár hogy csak barátok... :)
2014. júl. 22. 20:42
 7/8 anonim válasza:
sajnálom :( de nézd a jó oldalát ! :D
2014. júl. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaja kaptam egy tök jófek csaj barátot :) akivel nagyon jó barátságot ápolunk és másképp már sikerült kivernem a fejemből :D
2014. aug. 2. 02:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!