Ti elengednétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a barátnőm farsangi bulit rendez.Fiúk is lesznek de nem lesz semmi extra pia meg főleg.Délután mennék és még 3 lányal ott aludnánk.A többiek elmennek.Az lenne a kérdés hogy elengednétek?Természetessen szombaton lenne.Csak barátok egy családi házban szülő nélkül.Mind 13-14 évesek vagyunk.Megbízható vagyok jól tanulok. 13/L

Köszönöm a válaszokat!



2015. jan. 12. 14:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Most akkor este 8-kor hazajön az anyuka?

Mert eddig azt írtad, hogy nem lesz ott felnőtt, úgy aludnátok ott?

Most akkor melyik az igaz?

2015. jan. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha este hazajön az anyuka és tényleg ott lesz 8tól, akkor megengedném.
2015. jan. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Délután nem lesz ott csak este.De a lányokkal való alvás nem tudom miért baj.Már csináltunk ilyet régebben
2015. jan. 12. 14:31
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért baj, mert azt írtad, hogy nem lesznek ott szülők és csak most a végén derült ki, hogy mégiscsak ott lesz az anyukája.

Így természetesen nem gond az ott alvás.

2015. jan. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
De csak az ott alvás nem gond, addig egyedül lesznek, és semmi sem garantálja, hogy nem lesz piálás, plusz bármi történhet addig is akkor és addig ki vigyázz rájuk? szóval én továbbra se engedném így meg, nagyon max kiegyeznék a lányommal atéren, hogy jó ha a másik anyuka este haza ért akkor átviszem őt a bnőihez.
2015. jan. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Ott lesznek a barátnőim!De már mindegy megkérdeztem Anyut és megengedte mert bízik bennünk.Mindenkit ismer hisz az osztályomról van szó.Ja és ha valaki hoz piát az azonnal ki lesz rakva.

Köszönöm a válaszokat

2015. jan. 12. 14:46
 17/17 anonim ***** válasza:
29%
Kérdező: aha, most akkor szerinted jól beolvastál az összes neked válaszolónak, hogy mindenki milyen béna válaszokat adott neked? :D :P
2015. jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!