Ti elengednétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a barátnőm farsangi bulit rendez.Fiúk is lesznek de nem lesz semmi extra pia meg főleg.Délután mennék és még 3 lányal ott aludnánk.A többiek elmennek.Az lenne a kérdés hogy elengednétek?Természetessen szombaton lenne.Csak barátok egy családi házban szülő nélkül.Mind 13-14 évesek vagyunk.Megbízható vagyok jól tanulok. 13/L

Köszönöm a válaszokat!



2015. jan. 12. 14:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha ismerik egymást a szülők, jóban vannak, és tudják, hogy hova megy a gyerek, akkor elképzelhető, hogy elengednek. Feltéve, hogy a másik helyen otthon lesznek a szülők. Ti azért még gyerekek vagytok, bármennyire is felgyorsult az élet.
2015. jan. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Úgy nem engedném el, hogy nem lesznek ott a szülők.

A délutáni farsangi buli rendben lenne. De ott alvás nem. Ha otthon lennének a szülők, akkor ott alhatnál.

2015. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

1: írta a kérdező, hogy nem lesznek a szülők jelen.


Kérdező: nem, ilyen feltételekkel nem engedném el a 13 éves lányomat, max. úgy, hogy délután odavinném, és és este 8kor elhoznám, jah és csak akkor, ha látnám, hogy pia valóban nem lesz, plusz ismerném a társaság többségét.

2015. jan. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ismerjük a szülőket!Csak úgy alszok ott,hogy 4 lány a többiek nem

2015. jan. 12. 14:23
 5/17 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy csak lányok alszanak ott, én nem engednélek így, hogy a szülők nincsenek ott.

Ha ott vannak a szülők, akkor felőlem fiúk is alhatnak ott.

2015. jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ismerjük a társaságot!Pia nem lesz az 100% de én ott aludnék a barátnőmnél.A lány anyukája le fogja ellenőrizni
2015. jan. 12. 14:24
 7/17 anonim ***** válasza:
3as vagok, lehagytam, hogy és úgy, hogy a családi ház tulajdonosai az ottani szülők megbízhatóak és ők is jelen lennének.
2015. jan. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. (41 éves apa vagyok.)


Az ottalvásba semmiképp sem mennék bele. Ha másik városban/faluban lenne a buli, inkább hazahoznám autóval. Ha délutáni buli lenne, akkor nem is értem, miért kéne ott aludni.

De az igazat megvallva nekem már az sem tetszene, hogy délután együtt buliztok úgy, hogy a szülők nincsenek otthon.

Az írod, nem lesz pia.

Aztán ha egy fiú mégis hoz? És megbontják, megkínálnak? A többiek töltenek maguknak, te meg önérzetesen visszautasítanád, hogy ez nem volt betervezve?


Egyébként nem értem a házigazda szüleit, hogy miért nem akarnak ilyenkor otthon lenni. (Vagy tudtuk nélkül lesz szervezve, amikor pont egyedül hagyják csemetéjüket?)

2015. jan. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A házogazda anyukája este 8 körül ér haza.Lányokkal miért ne aludhatnék ott ha mindannyoan a barátnőim?
2015. jan. 12. 14:27
 10/17 anonim ***** válasza:
13 évesen én is csináltam születés napi bulit, az egyik délután volt, akik csak úgy jöhettek el a másik ott alvós volt, pia nem volt, és a szüleim + még két szülő is végig jelen volt, éjszaka is. Fiúk is aludtak nálunk, külön szobákba, legkésőbb éjfélig maradhattunk fenn. Kb. 30an voltunk, persze nem mindenki aludt ott, de ekkora gyerek csapatnál szerintem még a két szülő felügyelete sem elegendő, nálunk ezért is voltak más felnőttek is jelen.
2015. jan. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!