Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan vagyok kiakadva anyámon?

Jogosan vagyok kiakadva anyámon?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nemrég mentek szét apummal aki kb három hete költözött el, de neki már van is másik párkapcsolata... Az is megviselt eléggé hogy szétmentek főleg a módja, viszont az, hogy már egy héten belül mással volt együtt azzal teljesen kiakasztott... És most jön a lényeg: ma bejelentette hogy a pasijához menne "látogatni". Ez még elment. De amikor már engem akar elküldeni itthonról a barátnőjéhez csak mert "meglátogatja" a pasija, azzal már végképp kihuzza a gyufát... A rokonok nem tudnak a paliról szóval hozzájuk nem mehetnék. Amikor már sírtam az idegességtől (amúgy is mostanában érzékenyebb meg feszültebb vagyok ezek miatt meg a felvételi miatt ezért könnyen el kezdek sírni néha ok nélkül is..) mondtam neki hogy akkor menjen a pasival az egyik itteni hotelbe nehogymár engem küldjön el itthonrol és még ő volt megsértődve...

Szerintetek igazam van vagy nem?

Előre is köszönöm szépen a válaszokat.

14/L


2015. jan. 7. 21:37
 1/9 anonim válasza:
39%
Igaza van. Nem a te dolgod.
2015. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki, megkértem rá hogy valamit változtassunk ezen a barátnős viszonyon mert már lassan ez tesz tönkre hogy mindent elmond nekem és én meg dolgozzam fel... Csak nem szerettem volna irni a kerdesbe konkrétan hogy mondta nekem hogy a palival... A lenyeg hogy én azt szeretném hogy ne az én dolgom legyen...
2015. jan. 7. 21:46
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Apukádhoz nem tudsz menni lakni?
2015. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

Még nincs egy hónapja sem, hogy külön mentek, de anyád, már beújított egy kú*rópajtást, ráadásul a 14 éves kislányának mutat "jó példát", hogy haza hordja.

Bocs, de gusztustalan nő az anyád.

Nem irigyellek.

2015. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mostanában eléggé megromlott a kapcsolatunk mert folyton azzal ír nekem meg le se sz.rja a fejemet.. Csak akkor beszél velem ha a pasiját akarja fényezni vagy megkér vmire takarításban... Mégha az egész házat én takarítom állandóan mert a pasijával írogat meg skypol.. Hiányoznak a régi anya lánya beszélgetések is.. De ezek már nincsenek..szerintem már alig várja hogy menjek kollégiumba és nyugodtan skypolgathat majd a palijával...
2015. jan. 7. 21:53
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem mennék hozzá.. Mármint apumhoz... Ő is teljesen megváltozott... Alig várom hogy költözhessek kollégiumba mert szeretnék normálisan élni végre anyummal de ő beállít ilyennel..
2015. jan. 7. 21:56
 7/9 Gabooorka ***** válasza:
56%
Én nagyon sajnálom, hogy ez történt veled és nem okolok senkit semmiért, ám nem feltétlenül lehetsz dühös anyukádra, mivel valószínűleg őt is nagyon megviselte a válás, de lehet, hogy ezt mégcsak most érzi át igazán és nagy benne a hiány apukád után és csak ezt akarja gyorsan kárpótolni. Közbe persze lehet téged elhanyagol, de lehet, ő teljesen más helyzetben él most, mint te és lehet, hogy te, ha az ő helyzetében lennél sokkal inkább rosszabbul éreznéd magad. Csak annyit tudok mondani, hogy ezt az időszakot át kell vészeld és erre egy jó mód a távolság tartás. Hidd el, pár év múlva meg fog oldódni ez a dolog.
2015. jan. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Jogosan.
2015. jan. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tényleg a legjobb megoldás a kollégium lenne neked. Ismerős elsős gimnazista volt, tesója hatodikos amikor a szülők váltak. Ismerős sokkal jobban viselte, mert hétközben nem hallgatta őket a koli miatt, míg a kistesónak kijutott mindenből, ráadásul a tesója is ugye akkor "költözött el" koliba, csak hétvégente találkoztak.
2015. jan. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!