Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem lehet 15 éves...

Miért nem lehet 15 éves barátom? Miért kellene szégyellnem magam?

Figyelt kérdés

Anyával volt egy kisebb vitánk, pont most, ami eléggé feldúlt. A családunk nagyon jóban van a legjobb barátnőm családjával. De tényleg, generációk óta.

Nekem még a nyáron volt egy kisebb 'kavarásom' a legjobb barátnőm öccsével... Utána megbeszéltük, hogy ez így nem jó, stb, próbáltunk leállni. 2 hónapig sikerült is, ebből egy hónapig nem is láttuk egymást, mert mindketten külföldön voltunk.

Utána novemberben küldtem Neki egy képet, ami miatt eléggé felbátorodott és azóta titokban találkozgattunk. Az elején még csak heti 1-2 alkalommal, de a legutóbbi héten már minden napot együtt töltöttünk... És a legjobb barátnőm előtt lebuktunk. Vagyis meglátott egy képet, amit nem kellett volna. Kiakadt, elmentem beszélgetni vele és mikor hazajöttem, gondoltam jobb, ha elmondom anyának is.

Aha, 1 órán át veszekedett velem, hogy én csak szórakozok ezzel a fiúval, meg 17 évesen ne kezdjek 15 évesekkel és hogy nem mérem fel a tetteim következményét, stb.


De ezt miért kell így túlreagálni?

Próbáltuk elfelejteni egymást, aminek nagyon rossz vége lett. Nem örökre tervezek, de most együtt vagyunk és jó ez így nekünk.

Csak eléggé zavar, hogy Ő az első barátom és Anya így reagált.


2015. jan. 6. 22:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szerintem majd megbarátkozik a dologgal.

A társadalom, a körülöttetek kritikájától fél. Mond el neki hogy téged nem érdekel más mit mond.

Lehet hogyha 20 éves lenne a barátok akkor meg azt mondaná hogy túl idős.

Nekem 19 évesen 29 éves barátom van, a barátnőmnek pedig19 évesen 16 éves a barátja.

2015. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Bocsánat,tudom hogy nem ide tartozik de előttem is írtak a lepontozásról.Ezt én sem értem.Viszonylag fiatal vagyok és sok olyan dolgot tapasztaltam,megéltem amit nem sok ember.Elég sok témában tudok érdemleges tanácsot adni.Amihez nem értek vagy nem tudom hogy miről van szó, ahhoz nem szoktam hozzászólni.Soha nem írok bunkó dolgot,nem sértegetek senkit.Legjobb tudásom szerint próbálok segíteni.Ennek ellenére 30-40 százalékban adok hasznos válaszokat.Érdekes...
2015. jan. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!