Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem lehet 15 éves...

Miért nem lehet 15 éves barátom? Miért kellene szégyellnem magam?

Figyelt kérdés

Anyával volt egy kisebb vitánk, pont most, ami eléggé feldúlt. A családunk nagyon jóban van a legjobb barátnőm családjával. De tényleg, generációk óta.

Nekem még a nyáron volt egy kisebb 'kavarásom' a legjobb barátnőm öccsével... Utána megbeszéltük, hogy ez így nem jó, stb, próbáltunk leállni. 2 hónapig sikerült is, ebből egy hónapig nem is láttuk egymást, mert mindketten külföldön voltunk.

Utána novemberben küldtem Neki egy képet, ami miatt eléggé felbátorodott és azóta titokban találkozgattunk. Az elején még csak heti 1-2 alkalommal, de a legutóbbi héten már minden napot együtt töltöttünk... És a legjobb barátnőm előtt lebuktunk. Vagyis meglátott egy képet, amit nem kellett volna. Kiakadt, elmentem beszélgetni vele és mikor hazajöttem, gondoltam jobb, ha elmondom anyának is.

Aha, 1 órán át veszekedett velem, hogy én csak szórakozok ezzel a fiúval, meg 17 évesen ne kezdjek 15 évesekkel és hogy nem mérem fel a tetteim következményét, stb.


De ezt miért kell így túlreagálni?

Próbáltuk elfelejteni egymást, aminek nagyon rossz vége lett. Nem örökre tervezek, de most együtt vagyunk és jó ez így nekünk.

Csak eléggé zavar, hogy Ő az első barátom és Anya így reagált.


2015. jan. 6. 22:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
30%
Ennyi korkülönbség semmi szerintem.Én 23 vagyok és 5 éve vagyok együtt a majdnem 40 éves barátommal.Soha senki nem bántott emiatt, bár aki nem ismeri max 30 nak mondja.Akik ismernek minket nekik sem volt soha egy rossz szavuk sem amiatt hogy idősebb nállam mert amúgy nagyon jól megvagyunk meg összeillünk
2015. jan. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
74%
Nekem 20 évesen 17 éves a barátom..engem is hülyének nézett anyu, de nem tudok mit tenni, nagyon odavagyok érte és a korához képest nagyon érett.
2015. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
9%

Itt akik írják a különbségeket korban azoknak direkt nem esik le, hogy de ti felnőttek vagytok már? Ők meg még nem, illetve a lány épp tölti lassan be a 18at?

Más felnőttként, más csak tiniként, ha mondjuk egy 16 éves jár egy 14 évessel és pont így ebben az adott felállásban megint más.

2015. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
5%

Legalább anyádnak van esze, ha már neked nincs!

És nem taknyossal kellene kezdeni, hanem egy felelősségtudatos felnőtt férfivel!!!!

2015. jan. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
62%

ha egyszer szereti, és ÚGYSEM fognak összeházasodni, akkor miért nem mindegy, hogy kivel jár?

amíg nem egy 30-40 éves kéjenccel jár egy 17 éves lány, addig legyenek boldogok a szülők.

2015. jan. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
34%
Én amúgy 18 évesen összejöttem egy 27 éves fiúval, nem jöttünk egymással, apám nem tiltott tőle, mert normális volt alapjaiban a fiú, de másfél év után szét mentünk. Aztán rá kis időre úgy hozta a sors, hogy összejöttem egy 35 éves férfivel. Arra apám szó szerint tombolt. Hozzá teszem jogosan, de tudtam, és tudtuk a párommal, h egymásnak vagyunk teremtve. Apám megismerte pár hónap után megszerette, a mai napig is együtt élünk boldog házasságban 22 éve. Nem mondom, h nem volt apámnak igaza az ellenérvek miatt, mert sokszor pont a korkülönbség miatt igen nehéz volt összecsiszolódni, és amiatt is, hogy én még igazából tapasztalatlan is voltam, de végül jól sült el minden, tehát szerintem kérdező, hogy értsd alapvetően biztos vagyok benne, hogy anyukádnak se pont a korkülönbséggel van kifejezetten a baja, és biztos azt se akarja, hogy jóval idősebbel járj, de te is és az említett fiú pont olyan életévetekben vagytok, amikor valóban nem kellene egymással foglalkozzatok még inkább. Amikor köztünk voltak a zűrök akkor sokszor megfordult az én fejemben is, hogy inkább hallgattam volna még az elején apámra, és inkább éltem volna még stb. Tudom ez most úgy hangozhat, h megbántam, de nem csak azt akarom mutatni ezzel, hogy ha hallgatok ő rá szerintem akkor se cselekedtem volna rosszul, mert akár valóban rosszul is elsülhetett volna a mi kapcsolatunk is.
2015. jan. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
22%

már megint te barátocskám?

most kihagytad, hogy pénteken nincsenek tanóráid és apukád külföldön él

2015. jan. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 Bence_ ***** válasza:
58%
15 éves is lehet férfi és egy 30 éves is tud hülyegyerekként viselkedni. Születési dátum csak egy ideig jó támpont.
2015. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Nem szokott érdekelni a hasznos/nem hasznos válasz, meg a %, de érdekes, hogy a kérdezőt támogatók és az ellene lévők is hülyére le vannak pontozva. Most akkor mi van ?
2015. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
59%
19: cseppet se törődj vele, én bárhová bármit válaszolok még ha ugyanazt írom is, amit előttem más írt és azt felszavazták, engem tutira akkor is leszavaznak. :D Egyeseknek ez a heppijük, ez teszi boldoggá őket. :D
2015. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!