Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi ez, hogy anyám hordja a...

Mi ez, hogy anyám hordja a cuccaimat?

Figyelt kérdés
Többször volt arra példa,hogy nem találtam meg a saját ruháimat,megnéztem az ő szekrényében és persze ott volt. Ráadásul vagy letagadja vagy annyit mond,hogy "jaj csak egyszer kölcsönkértem". Utálom,ha valaki elveszi a ruháimat,erre az egyre nagyon allergiás vagyok,és már nem egyszer,nem kétszer fordult elő. De a pohár csak most telt,amikor már a fehérneműimet sem találtam,erre megtaláltam az ő szekrényében... Mit tegyek vagy,hogyan mondjam meg neki,hogy ez nagyon gáz?
2015. jan. 1. 20:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

A fehérnemű tényleg gáz... Nálunk úgy van, hogy hálistennek anyám sose venné fel az én cuccaimat, viszont én gyakran hordom az övéit (így már nekem is adta az egyik felsőjét) de ez főleg a cipőkkel van így, mert szerinte nekem már túl sok van, így nekem nem vesz még 6 félét, viszont neki van olyanja, amit énis szeretek. (Egyébként tényleg rengeteg cipőm van.)

Annyi a lényeg, hogy ne tegyem tönkre a cuccokat. Így amúgy én is szívesen kölcsönadnám a ruháimat neki, ha kérné. Szerintem tökjó, hogy mindenben egy méret vagyunk és ő is normálisan, fiatalosan öltözködik.

Én 19L, ő 38

2015. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
7%

Ez meg semmi az en nagyanyam tangat vesz fel -.-' meg topot -.-" es nem hord melltartot se es ahogy megy leng jobbra ballra a ket irto nagy melle.

Idegesit, nagyon.

Egyszer meglatogattam es egy szal kontos volt rajta a i be se erte es kint volt a melle meg a p******a is ... Es kover , nagyon kover

2015. jan. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Költőnő? ***** válasza:
Zárd a szobád ha nem vagy otthon. Balhé biztos h lesz, de talán leesik neki.
2015. jan. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

mi is hordjuk egymás ruháit és szerintem tök jó! :) Pont ugyanaz a méretünk, ugyanolyan a stílusunk.


Amikor vesz egyikünk rucit, az az első mondatunk, hogy kölcsön adom néha :D

2015. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!