Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van e jogom tudni hogy a...

Tibi1986 kérdése:

Van e jogom tudni hogy a gyermekemet kikhez hordja a volt párom?

Figyelt kérdés

Párommal külön mentünk. Én elköltöztem mert a párom folyamatosan a gyerek előtt vitázott.

Jelenleg a gyermek még nála van . Nem volt semmi bírósági per még. Az a probléma hogy a volt Párom sok olyan emberhez jár akik alkoholisták . Van e olyan jog a családjogi törvényben ami biztosítja azt hogy Én számon kérhessem arról hogy hol jár a kisfiam



2014. febr. 24. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs.
2014. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Nincsen. De ahhoz, hogy megkérdezd mér kell?
2014. febr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert nem mondja meg. Tudjátok most egy olyan nőröl beszélünk . Akinek megmondtam hogy folyószámlán utalok a gyermekre pénzt . Erre ő azt felelte hogy neki adjam kézbe . Ha nem adom Neki kézbe nem vihetem el a gyermeket.
2014. febr. 24. 14:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs hogy nem adja oda a gyereket mert te nem kp-t adsz neki hanem utalsz.

Szerintem fordulhatsz a gyámügyhöz, ha bármiféle panaszod van a volt pároddal szemben. Ott úgyis megmondják, van e értelme jogi útra terelni az ügyet vagy nincs.

2014. febr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat Mindenkinek
2014. febr. 24. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!