Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi ez, hogy anyám hordja a...

Mi ez, hogy anyám hordja a cuccaimat?

Figyelt kérdés
Többször volt arra példa,hogy nem találtam meg a saját ruháimat,megnéztem az ő szekrényében és persze ott volt. Ráadásul vagy letagadja vagy annyit mond,hogy "jaj csak egyszer kölcsönkértem". Utálom,ha valaki elveszi a ruháimat,erre az egyre nagyon allergiás vagyok,és már nem egyszer,nem kétszer fordult elő. De a pohár csak most telt,amikor már a fehérneműimet sem találtam,erre megtaláltam az ő szekrényében... Mit tegyek vagy,hogyan mondjam meg neki,hogy ez nagyon gáz?
2015. jan. 1. 20:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Szereltess lakatot a szekrényedre!
2015. jan. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Es mi lenne, ha anyukad sajnalna neked ennivalot adni.....
2015. jan. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%
Az én anyám is megtette ugyanezt velem.Sõt bement benne a munkahelyére is, és utána mondták nekem, mivel én elutaztam 2 hétre.
2015. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
79%

Mindjárt kapod a válaszokat, hogy költözz el, tartsd el magad és vedd meg a saját pénzedből a ruhákat. :DDDD

Meg hogy ne fogadj el tőle semmit, dolgozz és vedd meg abból a pénzből.

2015. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
11%
Nem gondolnám, hogy a fehérneműidet is használja, szimplán véletlen a saját szekrényébe rakta. Én anyámmal is előfordul. Ha meg mégis, akkor anyád cseppet sem ügyel a higiéniára.
2015. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
tegyél a ruhádba bolhát rühet atkát, tetvet, vagy kend be belül lassan száradó szarral.
2015. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Én ismerek olyan ötvenes asszonyt, aki a lánya topjait és miniszoknyáit hordja. Amikor ezelőtt beszóltak neki, azt mondta, hogy úgy érzi mintha újra 14 lenne és azért hordja ezt, mert szereti, ha megnézik őt az utcán. Úgy véli így újraéli a fiatalságát.


...

2015. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem a pasidat kéne elszámoltatnod!
2015. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%

# 7/8 ma 21:02


Hja, a klimax egy érdekes agybaj, főleg amikor eltart 30 évig és pl 75 éves öreglány ken fel magára UV PINK rúzst...

2015. jan. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Orulj, hogy ad magara es az altalad nyilvan menonek tartott cuccaidat hordja!;-)

Viccet felreteve, nem irod anyad hany eves, es azt se van-e ferje (alias apad vagy valaki egyutt el-e vele es milyen munkahelyre jar stb. es azt se hogy te milyen stilusban oltozkodsz es o milyenben. Ugyanis, ha kicsit figyelmesebben korbenezel a vilagban, akkor latni fogod, hogy a mai harmincasok, sot mar negyvenesek es lassan az otvenesek is pomt ugyanugy oltoznek, mint a tizen vagy a huszonevesek. Sot a legdurvabb, hogy menj be akar egy kinaiba, akar egy rendes gyerekruha butikba es nezd meg a legkisebb korosztaly ruhacskait. Van nekik bolero, cicanaci, csipkes harisnya, magassarku cipocske!!! (ez mar egeszsegkarosito kategoria nalam) es kepzeld van, aki ezt megveszi es hordja is a gyereke es pont ugyanaz a stilus, amit a 10-en evesek es a harmincasok is hordanak.

Szoval ha anyad hordja a te cuccaid, akkor divatunk szerint nincs vele gond. Az hogy teszi ezt szo nelkul azzal mar van. Valoszinuleg tudja, hogyha kerne se adnad oda (mint irtad allergias vagy, ha azokat elveszik stb.), ezert nem keri. Pont ugyanolyat venni meg anyagilag nem biztos, higy megeri vagy nem is tudna (pl. ha turis cuccaid vannak), hiszen inkabb csak probalgatja. (ha olyan negyven folotti mar anyukad, akkor lehet eppen eletkozepi "valsaggal" kuzd vagy ha itvenkozeli akkor mar klimaxol is, de akarhogy is o is probal fiatalodni, stilust valtani es legegyszerubb ha neha lenyul toled ezt-azt.

Probald higgadtan megbeszelni vele, higy anyu engem ez zavar stb. de azt is vedd figyelembe, higy lehet szegyelli is magat higy elkapja a hev, higy a te stilusodat (nem feltetlenul a ruhaidat!) akarja kiprobalni. Egyfajta boknak is veheted hiszen mindketten nok vagytok es ha egy no elkezd a masik no stilusaban oktozni az elismerest jelent, hogy a masiknak milyen jo, tetszetos stilusa van.

Esetleg egyszeruen segithetnel anyukadnak vasarolni...menj el vele es olyan cuccokat mutogass meg neki, amik neked is vannak vagy te is megvennel magadnak (igy talan nem a tieidet fogja lenyulni ;-)).



A 75-eves ciklamen ruzsozosat fikazonak viszont: kepzeld regen is divat volt a smink, sot a 80 eves nagymamam meselte az aruhazban ahol dolgozott kotelezo volt (voros ruzs!) es o mondta, hogy vokt aki megszokta annyira higy mind a mai napig felteszi, mert egyszeruen ez a mindennapi rutinjahoz tartozik es egyfajta hagyomany.

Pont olyan, mint van aki ekszer nelkul nem megy ki az utcara, vagy vasarnap oltonyben, unneploben megy a templomba stb. Hizzatartozik az "imazsahoz" es ez nem korfuggo. Majd te is leszel oreg azt megnezem mikor kotsz a fejedre kendot vagy hordasz majd kalapot, inkabb fogadok arra, hogy lesz meg piercinged es vagy ket fulbevalod vagy sztreccsnadragban szorongatod magad :-D.

2015. jan. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!