Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apám ver, mit csináljak?

Az apám ver, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már kezd elegem lenni ebből anyám,apám alkoholista de persze ezt ök nem tudják magukrol... Már mióta eszemet tudom ilyenek apám megüt és utána mondja hogy változzak meg.... Persze ilyenkor nem lehet más mondani csak hogy IGEN de még ezt is megkell ismételni egy párszor "mert nem hallja" Ez viszonylag rendszeres amikor megkapják a fizetést szokás szerint leisszák magukat ilyenkor apám agressziv (szokás szerint) anyám meg mondja a hülyeségeit ami már annyira irritál hogy.... Már többször öngyilkos akartam lenni ezek miatt,de az lebeg a szemem elött hogy mielöbb tudok elkültözök innen.Ugyebár apám rajtam tölti ki a dühét,Én már 2 éve edzek meg a küzdösportokhoz is értek legszivesebben megverném de csak türök.Ilyenkor mit lehet csinálni?

2014. dec. 11. 19:45
 1/7 A kérdező kommentje:
15f
2014. dec. 11. 19:48
 2/7 A kérdező kommentje:
Na igen ez szerintem is vicces...
2014. dec. 11. 19:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan szólsz a gyámügynek és elmondod amit ide leírtál.
2014. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%
hazudol.
2014. dec. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van olyan tanárod az iskolában akiben megbízol, vagy rokonod, nagyszülők, bárki, nekik is szólhatsz, minden felnőtt ember tudja mit kell tenni. Vagy menj be a gyámügyre, jobbat sajnos nem lehet tanácsolni.
2014. dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A sértet maga is kezdeményezheti a kiemelését a családból ha ezt elmondod a gyermekvédelemnek akkor kiemelnek a családból és soha többé nem fog bántani.


Adhatok neked ilyen címet ha kell konkrétan az ember ilyennel foglakozik.

Írj rám privibe küldöm ha kell. onnantól ő elintéz mindent.

2014. dec. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A konkrét kérdésre nem tudok választ adni, de nekem az segített, amikor kollégiumba kerultem. Esetleg nézz utána, hogy át tudsz-e menni egy másik kozépiskolába, legalább hétkozben nyugalmad lenne.
2014. dec. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!