Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinálhatnak? Ha értem...

Mit csinálhatnak? Ha értem jönnek mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Hétvégén el akarok menni a barátomhoz ( Nagykorú vagyok és van munkahelyem) . A busszról le szeretnék szállni ott ahol ő lakik, de a szüleim biztos megint veszekedni és kiabálni fognak velem. Még mindig gyerekként kezelnek, sajnos elköltözni még nemtudok.. Nem engedik, hogy itt aludjon hóba sárba átbicilkizik szombaton és éjjel hazamegy, vasárnap délben jön vissza.. ez megy már lassan 3 éve. De már elég. Úgygondoltuk, hogy akkor megyek én hétvégén. Legutóbb mikor ott aludtam nagy cirkusz volt belőle, félek, hogy megint ez lesz, de már nembirom azt, hogy mindig igy viselkednek a szüleim

2014. dec. 4. 14:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Nem lehet hogy nem tetszik nekik a barátod? van valami "speckója"? Hány éves vagy?
2014. dec. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Egyrészt viselkedj felnőtt módjára, másrészt meg írj helyesen.
2014. dec. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
19 leszek, állitásuj szerint nincs bajuk vele, de nincs vele semmi baj, nem volt börtönbe, munkája van...
2014. dec. 4. 14:47
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Állj a sarkadra. Amennyiben beszállsz a rezsiköltségbe, nem a szüleidet "zsebeled ki", akkor vállald a kapcsolatotokat. Annyira csak nem lehet gáz a barátod, hogy ennyire ellenségesek legyenek vele.
2014. dec. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem helyesírási tanácsadást kértem, köszönöm!
2014. dec. 4. 14:48
 6/14 A kérdező kommentje:
beszoktám szállni a költségekbe..de már úgy elegem van
2014. dec. 4. 14:49
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Szállj le,érezzétek jól magatokat.Ha majd hazamész,meghallgatod őket és kész.Előbb-utóbb belenyugszanak!
2014. dec. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm:-) le is fogok. csak persze szólok nekik, hogy ne várjanak haza... de már előre tudom mi lesz belőle..
2014. dec. 4. 14:55
 9/14 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudsz a barátodhoz költözni? Ha munkád is van, akkor a szüleinek oda tudod adni azt a pénzt, amiből el tudnak tartani, így az nem gond.
2014. dec. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
próbálkoztunk ezzel, de anyum felhívta az ő anyját és hát mondta az anyja h nem akar a szüleimmel bajt ..:(
2014. dec. 4. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!