Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akit a szülei kitettek 18-20...

Akit a szülei kitettek 18-20 évesen, hogy boldogult önerőből?

Figyelt kérdés

Sikersztorik érdekelnének motivációs céllal?

Hogy jártatok egyetemre munka mellett? Hogy éltetek meg?

Sikerült valóra váltani az álmaitokat?


Én leragadtam sajna és nem jutok semmire már 8 hónapja. Kezdem feladni :(


20l


2014. nov. 30. 16:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hol ragadtál le?
2014. nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Egy rossz kapcsolatban, és 8 hónapja munka nélkül.
2014. nov. 30. 16:19
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, munkát keresel folyamatosan.

Ha a kapcsolat menthetetlen és rossz, ne várj a csodára, ne pazarolj felesleges éveket.

2014. nov. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért nem lépsz ki a rossz kapcsolatból?
2014. nov. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Mert nincs hová.

Mint írtam, nincs munkám, hiába keresek, és vállalok el bármit. A családom nyíltan kijelentette, hogy ha segítség kell őket el lehet felejteni.

Amég nem tudok önállósodni, nem tudok kilépni a kapcsolatból.

2014. nov. 30. 16:25
 6/14 anonim ***** válasza:
Azt hogy érted el, hogy ennyire elfordult tőled a család?
2014. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem volt közöm hozzá.

Apukám bántalmazott engem is, anyut is, anyu meg birkamód teszi amit apu mond. Rokonaim nincsenek.

2014. nov. 30. 17:10
 8/14 anonim ***** válasza:

bp vagy vidék?

bp-en nem tudom elképzelni, hogy nem találsz munkát. én tavaly márciusban egy éjszaka alatt 80 db önéletrajzot küldtem szét, a következő 2 nap alatt 20 interjúra hívtak be és ebből 12-re felvettek volna, 2-t el is vállaltam.

vidéken sajnos nem tudom.

ja, és egyetem mellett csináltam én is.

2014. nov. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy a szüleid kitettek otthonról.. nem értem, hogy az ilyenek miért szülnek gyereket.

Kitartást!!! drukkolok neked. :(

2014. nov. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

én 5 éve vagyok leragadva. egyik napról a másikra élek, sokat éheztem munka mellett is mert diák voltam az egyetemen. rengeteget nélkülöztem az alap dolgokon. volt h harminc napig wisu levest ettem. van egy "tehetségem" mégpedig a fordítás de még nincs róla papírom így fű alatt megy még sajnos a dolog. viszont nem haltam éhen. Nekem a nevelőszülóm aki kirakott nagyon nagy lelki sebeket ejtett kis korom óta. és azt találom h amíg azok kezeletlenek addig az ember csak önmaga ellensége. de elkezdtem pszichoterápiát, tb-set, és sok mindenen segített át eddig. Nem mondom hogy nem jöhet a pont h feladom, de mikor úgy néz ki h maga alá temet az élet onnan is van tovább, amíg akarod addig mindig lesz tovább. Még a hajléktalanságból is van tovább csak a halálból nincs. ne add fel. és ha szeretnél írj nekem nyugodtan!


25l

2014. dec. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!