Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 15L vagyok. A szüleim nem...

15L vagyok. A szüleim nem engednek borotválni, melltartót, még fiúval sem lehet normális kapcsolatom, pedig tényleg vágyom rá, hogy valaki szeressen. Mit tegyek, hogy végre komolyan vegyenek és ne legyek az ő pici lányuk akinek nem lehet magánélete?

Figyelt kérdés

2014. nov. 9. 19:06
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
Borotválást szerintem megcsinálhatod. Ebbe csak ne szóljanak bele. Melltartó meg ha van pénzed akkor vegyél magadnak. Sminket meg háát sztem alapozó nem nagy cucc meg szempillaspirál. Több ilyen korban szerintem se kellene. Ha valami kérdésed lenne bármivel kapcsolatban akkor nyugodtan íj privitben. Nekem ugyanez volt...
2014. nov. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
95%
Mondd meg anyukádnak, hogy tiszteletben tartod a véleményét, de értse meg h neked nem esik jól amikor kinevetnek a hátadmögött... Meltartót mért nem engednek hordani, nem is értem. Ez a legalapabb enyi idősen. Szőrtelenítésről meg annyit h legfeljebb ne mondd meg nekik és kész. Anyum nekem sem engedte, aztán eléálltam és mondtam (nem nagy hanggal hanem csöndesen) h szeretném... erre az volt a válsz h azt csinálok amit akarok. Bezzeg a hugaimnak már előre megvette a szőrteleítő krémet! áááááááá csak én mint elsőszülött lány szívtam! De egyet érts meg: a TE testednek Te vagy a gazdája, amibe nem szólhat bele senki! A pasizásba oké, még ráérsz...
2014. nov. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

mond meg a szüleidnek hogy így nem érzed magad jól a bőrödben, folyamatosan feszülsz hogy nincs rajtad melltartó, és kényelmetlenül érzed magad.

Szeretetből nem tehet ilyet a szülő, hogy kényelmetlen helyzetbe hozza a gyerekét. A smink még ha nem is fontos, de borotvát vehetsz magadnak, meg melltartót is. Nem tudom milyenek a szüleid, de csak nem tépik le rólad.

2014. dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 zedesz válasza:
17%

Szerintem itt bizalmi probléma áll fenn. Ki kell építened a bizalmat a szüleiddel, hogy megértsék nem azért akarsz melltartót és a többi számodra komfortos dolgot, mert "szex"-re vágysz, hanem úgy szeretnél járni a világban, hogy jól érezd magad a bőrödben.

Nekem működött a bizalom a szüleimmel és azt sem mondanám, hogy éretlen valaki 15 éves fejjel, de tény, hogy megfelelő felelősségérzet kell, hogy legyen benned, mielőtt bármibe belemész. Én is 15 éves koromtól kezdtem el bontogatni a szárnyaimat(buli, fiúk) és azért nem tiltották ezeket a dolgokat, mert tudták, hogy nem fogok visszaélni a bizalmukkal. 19 évesen volt először szexuális kapcsolatom, mert megvártam azt, akivel úgy éreztem, hogy a legjobb és lesz és nem fog átverni és bejött.

Talán nem ismernek eléggé a szüleid ahhoz, hogy tudják elengedhetik-e már egy buli erejéig a kezed.

2015. febr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!