Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 15L vagyok. A szüleim nem...

15L vagyok. A szüleim nem engednek borotválni, melltartót, még fiúval sem lehet normális kapcsolatom, pedig tényleg vágyom rá, hogy valaki szeressen. Mit tegyek, hogy végre komolyan vegyenek és ne legyek az ő pici lányuk akinek nem lehet magánélete?

Figyelt kérdés

2014. nov. 9. 19:06
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
18%

Mert ők szeretnek azért nem engedik.


De bőven ráérsz még. Mindig hakagg rájuk és nem végzed drogos prostiként svájban.

2014. nov. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
91%
Nem engednek borotvalni? Es ezt ellenorzik is? Mert az kicsit eros.
2014. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

Értem én, viszont nincs melltartóm, melleim annál inkább. Közröhej tárgya vagyok. Rövidujjút, rövidgatyát nem merek felvenni, nehogy még nevetségesebb legyek. Fiú téren pedig... Elég érettnek érzem magam egy kapcsolatra, de amikor azzal jönnek hogy ráérek még 20 évesen is...

Azért szerintem ez kicsit túlzás.

2014. nov. 9. 19:11
 4/34 anonim ***** válasza:
25%
14 leszek december 6.-án nem sokára. Velem pont ugyanez van.. :( De hidd el, ezt szeretetből teszik.
2014. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Digo, fogalmazzunk így. Mióta szőrösödöm (kb 3 éve) strandon se voltam.
2014. nov. 9. 19:12
 6/34 A kérdező kommentje:
Értem én, de nem lehet melltartóm és nem nézhetek ki igényesen? Még nem is mondanám, hogy anyagilag rosszul állunk...
2014. nov. 9. 19:12
 7/34 anonim ***** válasza:
95%
minek kell megmond ha borotvalod magad vagy sem , meg melltarto az normalis dolog ! ...
2014. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
78%
A fiúkat talán megértem, de a többi szerintem elfogadhatatlan. Igen, majdnem 8 osztályban rohadtul ciki a hónaljkutya és a szőrös láb, ezek nem a fiúk.miatt vannak,hanem a higiénia és a komfortérzet miatt. Egyből a fiúk vannak kiragadva...pont az ilyen szülők lányai menekülnek és lesznek belőlük svájci k.rvák ahogy szabadulni tudnak,
2014. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Szerintük ez a három a züllés jele. Ja, meg hogy egyedül szeretném kiválasztani a ruháimat. Semmi smink! Tiltott.
2014. nov. 9. 19:15
 10/34 anonim ***** válasza:
89%
Fogod magad elmész veszel egy melltartót meg egy borotvát és ha kérdőre vonják, megmondod,hogy nem vagy már kisgyerek.
2014. nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!