Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mindig mindenki panaszkodik...

Mindig mindenki panaszkodik nekem. Belebetegszek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ezt en irtam ki nemreg: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..


Azota csak meg nehezebb elviselnem, egyre rosszabb a helyzet! Raadasul masok is panaszkodbak nekem. Beszelek valakivel, es biztos, hogy panaszkodik... Hanyok mar ettol, besokalltam!!!

Nincs EGYETLEN EGY olyan nap, amikor ne masok bajat, panaszkodasat kene hallgatnom... Teljesen kikeszit, belebetegszek...


2014. nov. 1. 13:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mar konkretan utalom az embereket, csak el akarok vonulni egy erdobe es soha tobbet nem talalkozni emberekkel...
2014. nov. 1. 13:34
 2/11 anonim válasza:

Szokj hozzá, ez a mai világ.

Nézd meg a Hetedik címü filmet....

2014. nov. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem bírom megszokni, annyi energiamba kerul, hogy ne huzzanak le engem is. Valakivel beszelek es egyszer csak elkezdi a panaszkodast.. Az nem zavarja, hogy nem reagalok semmit...

nem ertem ezeket az embereket, de legszivesebben lelonem mar mindet...

2014. nov. 1. 13:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha ennyire zavar (végülis érthető), szólj rá, majd hagyd ott... Muszáj megvédened magad...
2014. nov. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
egyik rossz magyar szokás...ha megkérdezik hogy vagy? és azt válaszolják "soha jobban, minden a legnagyobb rendben" akk csak néznének h miafene...
2014. nov. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok, hogy legszívesebben elvonulnék az emberektől :)

Fejben sokszor egy kunyhóban vagyok egy lakatlan szigeten. Erre csak azt mondják "álmodozok".

Próbáld ki te is.

2014. nov. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ha szolnek neki, holnap mar az utcan lennek... Egesz nap gyomorgorcsom van miatta, egy percig nem tudok lazitani...

Masoknak szolok, ugyanugy folytatjak..

2014. nov. 1. 13:46
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen,sajnos manapság ez megy mindenhol.Velem is ez van mindenki azt hiszi neki van a lenagyobb baja a világon.Erről beszélgettünk pont a napokban facen egy barátommal és azt mondta valójában van 2féle ember :aki mindig panaszkodik és az akinek igazából lenne miért panaszkodni de nem teszi.

Én erről azt gondolom hogy meg kell hallgatni ezeket az embereket is de nem szabad velük foglalkozni,elég nekünk a magunk baja is.

És hogy könnyebben túljuss azon amikor ezek mellé semmibe is néznek azt tanácsolom tegyél úgy munt én.Tisztában kell lenni magaddal és az értékeiddel ki kell tűzni a céljaidat és nem foglalkozni se más bajával se a kritikákkal.

Én mióta így teszek sokkal boldogabb vagyok és emelj fővel járok.

2014. nov. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Sajnos tényleg így van, sokan és sokat panaszkodnak, de az is benne van, hogy már azt vesszük észre, amit legjobban utálunk. pl. ha utálnád azt a szót, hogy fehér, akkor a mindennapi társalgásban mindig felfigyelnél a fehér szóra és egyre jobban utálnád. Egy idő után azt hinnéd, téged provokálni akarnak azzal, hogy megemlítik: Fehér.

El kell kezdened kipróbálni azt, hogy mi van akkor, ha nem figyelsz ezekre a zavaró tényezőkre. Az embereket nem tudod megváltoztatni, de a figyelmed tudod összpontosítani másra, illetve szelektálni.

2014. nov. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#7: Jó, hát ha főnök, az más... Érdekes, az én főnökeim elég elfoglaltak voltak ahhoz, hogy a saját dolgaikkal törődjenek... De Mari nénit az utcán tényleg otthagyhatod, ha zavar. Úgy gondoltam, az sokkal egyszerűbb megoldás, mint elérni, hogy ne hasson rád az ilyesmi.
2014. nov. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!