Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért szül valaki csak azért,...

Miért szül valaki csak azért, hogy egy gyerekkel hátha maga mellett tudja tartani a párját?

Figyelt kérdés

Nem provokálásnak szánom a kérdést, nem biztos hogy jó téma kör, de szerintem ide illik.


Az utcában is lakik ilyen nő. 3 gyereke van, és mind a 3 más apától. Mindig a gyerekkel akarta magához láncolni a párjait, ő olyan típus, hogy a gumit is képes volt kiszúrni. Majd az összes férfi akivel volt, lelépett, mert ugye ezt ők nem akarták.

De számtalan ilyen esetet hallani, és olvasni. Miért hiszik azt egyes nők, hogy egy gyerek bármit is változtat a kapcsolatukon?

Pont, hogy a gyerek miatt 99%-ban elválnak a felek, mert az egyik nem akar gyereket, a másik meg becsapta, és azért akar szülni, hogy magához láncolja vele a párját.


Miért van ez?



2014. okt. 12. 14:54
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és az a 3 gyerekes nő is szegénységben él, mert a gyerektartás semmire sem elég (és asszem nem is kapja mindegyik apától), ráadásul a gyerekekkel se foglalkozik nagyon, mert ugye igazából nem akarta őket. Neki a gyerek csak egy eszköz.
2014. okt. 12. 14:55
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
Erre mondják, hogy szülni a ló is tud.
2014. okt. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
*témakör elírtam, elnézést.
2014. okt. 12. 15:04
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
A ló egy nagyon okos állat, nem kéne az ilyesfajta "nőkhöz" hasonlítani...
2014. okt. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
Ha annyira kíváncsi vagy a válaszra, tőle miért nem kérdezed? Vagy annyira unatkozol, hogy vadidegenekkel szeretnéd kitárgyalni a szomszédasszonyt?
2014. okt. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én csak kíváncsi vagyok.

És nem más életébe kutakodok, a nő mesélte úton-útfélen mindenkinek, hogy már megint lelépett a kiszemeltje, pedig gyereket is szült neki.

2014. okt. 12. 15:08
 7/15 anonim ***** válasza:
58%
Le lehet pontozni, de a kérdésemre nem válaszoltál: ha úgyis meséli, miért nem kérdezed meg tőle? Ő jobban tudja rá a választ, mint mi.
2014. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Mert egyszerűek, mint a faék.
2014. okt. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Mert buta, gyerekhez nem kell ész csak tenni nem kell ellene és máris terhes lesz előbb utóbb.
2014. okt. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon buta magatartás ez egyes nőktől. Talán olyasmi járhat a fejében, hogy mindenki él-hal azért, hogy gyereke legyen és annyira meg fog örülni neki, hogy képtelen lesz elhagyni a babát és az anyukáját. Hogy ez mennyire nem igaz a legtöbb esetben, azt a fenti példa is bizonyítja.

Hogy még át is ejti valaki a párját és direkt felcsináltatja magát, az ráadásul aljas, kegyetlen viselkedés is, hiszen megfosztja a másikat az élete egyik legfontosabb döntésétől, döntési jogától.

Ha ezt már valaki több kudarc után is megcsinálja, szerintem már orvosi eset.


De nem ismerem a nőt, akiről írsz, nem tudhatom, neki mik az indokai.

2014. okt. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!