Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért mondja az anyám hogy...

Miért mondja az anyám hogy olyan barátokat szerezzek akinek nincsen kapcsolatai?

Figyelt kérdés
Van 2 jó barátnőm, az egyik Pesten él, a másik férjnél van és van egy gyereke. A munkahelyemen a kollégáimmal is nagyon jó a viszonyom nagyon sokat hülyülünk. Anyám mindig azt mondja hogy szerezzek barátokat, csoportos társasággal menjek mindenhova. Minden nap elmondja, hogy szerezzek barátokat, akik egyedülállóak. Nincsenek kapcsolatban, vagy férjnél. A barátnőim nem öregek, az egyik 28 a másik 26, én meg 24 éves vagyok. Úgy érzem mintha nem fogadna el engem, sem pedig a barátnőimet. Azt már el se merem mondani neki hogy randizgatok egy fiúval, mert ha neki nem tetszene akkor, azt mondaná hogy hagyjam ott.
2014. szept. 26. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Gondolom a tipikus megcsalja a barátnőjét a barátnője barátnőjével miatt, anyukád nem akarja, hogy ilyenbe keveredj
2014. szept. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd rá amit mond. Felnőtt nő vagy, el tudod dönteni hogy kikkel akarsz barátkozni és hogy ki legyen a párod.


29/F

2014. szept. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi ez ma? Tutyi-mutyi nők napja? Hát ki neked az anyád a főnököd? Ha hagyod a fejedre nőni, akkor ne csodálkozz hogy ilyen. Csak annak lehet megszabni mit csináljon, aki hagyja.
2014. szept. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért mert akik egyedül állóak azoknak több a szabad idejük mint akiknek van párjuk.

Plusz akiknek párjuk van sokkal depisebbek szkeptikusabbak mint a szinglik én tudom mert együtt élek a párommal akivel hol veszekszünk hol nem. És szingliként én voltam a legvidámabb ember a baráti körömben mamár csak egy idegroncs vagyok de kivülről próbálom álarc mögé rejteni hogy a munkámban ez ne tükrözzön de sokszor sajnos kijön.

Szóval emiatt akarja mert azokkal együtt tudsz csinálni olyanokat amiket szeretnél pl. jobb pasikat szedni fel ha ez akivel vagy nem lenne jó. és hidd el lakva ismeri meg az ember a másikat amig járogatsz az semmi ahoz képest ami majd vár együttélésnél amikor rájön az ember a másik mennyire lusta pasi létére.

2014. okt. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!