Hogy lehet ilyen anyám?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok. Semmi jövedelmem, mert nem találok munkát június óta mióta elvégeztem az iskolát. Anyám közölte, hogy nem hajlandó rólam gondoskodni, azt kell ennem, amit megveszek magamnak.

Kérdem én... mégis hogy gondoskodjak magamról, ha nincs bevételem? Most arra gondoltam, hogy elmegyek a barátomhoz, jól fizető állása van, hogy segítsen ki addig, ha már itthon megromlott a kapcsolatom a szülőkkel.


2014. szept. 23. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a szakmád, merre laksz, hol próbálkozol állás után nézni? Ha nem megy a szakmádban, milyen területen tudnál még dolgozni? (szerintem azt szeretnék, ne állandósuljon a "nem találok munkát" és azért ilyen kemények, de nem ismerem a helyzetet, csak ez az érzésem)
2014. szept. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
miert mit gondoltal, meddig tartanak el a szuleid?
2014. szept. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
na utolsó, azért részleteket nem ismerünk. Júniusban végzett, gondolom, addig nappalis volt. Azóta keres munkát, ami ugye 3,5 hónap kb. Előfordulhat, hogy ez idő alatt nem sikerült találnia. Az anyukának nem adok igazat, abban az esetben, ha a lánya tényleg gőzerővel azon van, hogy legyen munkát, nem pedig tologatja.
2014. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jogi asszisztens okj végzésem van, úgy volt, hogy szeptembertől tanulok tovább, de nem vettek fel, de mikor a nappaliról kijöttem kb 2 héttel később már elkezdtem munkát keresni, több helyre be is adtam, de még semmi...
2014. szept. 23. 10:53
 5/6 anonim ***** válasza:
És csak jogi állásra adtad be, vagy máshova is?
2014. szept. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak a szakmámba próbáltam eddig
2014. szept. 24. 07:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!