Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért nem fogadja el,...

Anyám miért nem fogadja el, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Nincs olyan jó kapcsolatunk, sőt elég sokat szoktunk veszekedni.

A minap elmondtam neki, hogy meleg vagyok, erre ő azt válaszolta: Nem, nem vagy! Én mondtam, hogy márpedig de! Ő pedig, hogy Nem! És nem nyit erről vitát. Most ezzel mit kezdjek? Ne foglalkozzak vele?!



2014. szept. 24. 21:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%

egyik ismerősöm is meleg, az anyukájával él kint Angliában (szülei elváltak, apukája itthon van) és mindenkivel teljesen jó a kapcsolata. esetleg azt tudnám javasolni, hogy üljetek le beszélni és magyarázd el neki, hogy ettől nem vagy rossz ember, ugyanolyan vagy, mint mások, csak a saját nemedhez vonzódsz. azt mindenki maga dönti el, hogy kit szeret, nem kell ezért senkit elítélni. ehhez viszont tényleg le kell ülni kettesben és kifejteni bővebben amit leírtam (vagy ilyesmit, amit érzel, stb.)

remélem megoldódik a helyzet! :)

2014. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
36%
Ezt azért nem olyan egyszerű megemészteni. Neked könnyen ment, mikor rájöttél?
2014. szept. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Nyilván nem. De ő lesz*arja. Azt mondja neki nincs ideje ilyen marhaságokkal foglalkozni! Majd kinövöm. Szerintem ez nem normális.

Amugy meg koszi a válaszokat!

2014. szept. 24. 22:45
 4/24 anonim ***** válasza:
66%
2. vagyok. Szerintem meg nem sz.rja ő le, csak azt hiszi, ha nem vesz róla tudomást, akkor nem is létezik az egész. :( Előbb utóbb elfogadja majd, hadd emésszem meg. Hagyj neki időt. Egyébként nálunk is van meleg a családban, édesanyja évek múlva fogadta el csak, úgy ahogy... de teljesen nem :(
2014. szept. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%
eméssze.. bocs.(nem én) :)
2014. szept. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Hát koszi a valaszt! :)
2014. szept. 24. 22:51
 7/24 anonim ***** válasza:
63%
Hát nincs mit. :) Kitartás, türelem! Jóéjt. :)
2014. szept. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
30%

akkor most próbáljuk meg elképzelni a szituációt:

- anya, meleg vagyok.

- nem vagy!

- de az vagyok!

- nem!

- de!

- nem!

- de!


mindketten egy 6 éves értelmi szintjén vagytok. gratulálok.. és őszinte részvétem egyúttal.

2014. szept. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó, te meg egy 4 éves szintjén. Neked én hadd gratuláljak! :D
2014. szept. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
48%
Attól függ, hány éves vagy. Ha 13, akkor azért nem fogadja el, mert még korai az efféle megállapítás magadról. Ha 23, akkor csak talán nem tudja megemészteni.
2014. szept. 25. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!