Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért nem fogadja el,...

Anyám miért nem fogadja el, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Nincs olyan jó kapcsolatunk, sőt elég sokat szoktunk veszekedni.

A minap elmondtam neki, hogy meleg vagyok, erre ő azt válaszolta: Nem, nem vagy! Én mondtam, hogy márpedig de! Ő pedig, hogy Nem! És nem nyit erről vitát. Most ezzel mit kezdjek? Ne foglalkozzak vele?!



2014. szept. 24. 21:52
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
46%
Mennyi középkori jobbágy jár ide hőbörögni.
2014. szept. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 Meleg22 válasza:
71%

Nálam, anyám mindmáig nemigen beszél róla, elvégre ő úgy képzelte el a gyermeke jövőjét hogy szép ház feleség stb..

Természetesen az hogy rögtön elfogadja a tényt hogy ez nem így lesz, Teljesen biztos hogy szinte lehetetlen, idő kell neki, elmondtad, hagyd hogy megeméssze, és ne is nagyon piszkáld ezzel, majd idővel ahogyan találkozgatsz emberekkel, és közben mondogatod neki hogy.: elmegyek, majd jövök, meg kérdi hová stb, finoman közlöd vele hogy egy új baráttal találkozni.. meg hasonlók, és szép lassan majd hozzá szokik, egy idő után majd magától megkérdi hogy mi újság szerelem terén vagy valami.. De persze akkor se légy vele full őszinte és nagyon részletes..:D

Szóval az ilyen anyáknál, ez sajnos nem egyik pillanatról a másikra történő dolog, idő kell neki. :)

2014. szept. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
44%
Muszáj minden meleg kérdés alatt vitát kezdeni, ugye? K*urva nehéz lenne tovább lapozni a homofóboknak, igaz? Mindenképp be kell térni mocskolódni egy kicsit, mert az olyan jólesik, mint a hideg sör.
2014. szept. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
62%

Anyukád nem szerete, ilyen egyszerű.

Amikor én coming outoltam, akkor is volt aki nem fogadta el. Szerencsére nem is kötelezú, azóta nem is beszéltünk.


Aki szerint ezt gyógyítani kell, annak csak azt üzenném, hogy hiába nyomod el magadban, hiába jársz ide b****ni, nem fog elmúlni az érzés.

2014. szept. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
60%
paraszt az ilyen szülő
2014. szept. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!
2014. szept. 26. 17:47
 17/24 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. szept. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
84%

Mert az anyád prüd és saját magát okolja azért hogy az lettél vagy az vagy.

Teszem azt ha az én fiamról derülne ki ez hát önmarcangoló életet élnék hogy az én genetikai hibám-e vagy a férjemé avagy a neveltetése az oka és kiborulnék de egy idő után max 5év után csak elfogadnám mert mégiscsak az én fiam olyan amilyen de az enyém.

44/N

2014. okt. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
67%
5 évig tart felfogni egy rém egyszerű dolgot? részvétem :(
2014. okt. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Hát ha a saját anyámnak annyi idő kell, akkor ne nevezze magát anyának.. Legalábbis az enyémnek ne
2014. okt. 1. 21:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!