Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A lent leírtak alapján mit...

A lent leírtak alapján mit tudtok elmondani a szüleimről?

Figyelt kérdés
Szüleimmel ma elmentünk nagyszülők szülinapjára vásárolni. A szüleimnél, azt mondták, összesen 24000 Ft, nálam 1200 Ft volt. Apa adott anyunak 8000 Ft-ot, így mindkettejüknek ugyanannyi volt. De nem akarták elárulni, mennyi pénzük volt eredetileg. Mennyi pénze volt apának és anyának külön-külön?

2014. szept. 25. 22:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nyomd el magad.
2014. szept. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
A cigim elnyomom, modorom elhagyom, testem és lelkem pihentetem. :)
2014. szept. 26. 08:05
 13/22 anonim ***** válasza:

Jaj de vicces akarsz lenni.:-/Hahahaa.:-/

Te most szimplán hülye vagy vagy duplán?

Az elején még komokyan vettelek de a pihentagyú kommented után inkább nemírtam normális választ.:-D

Ha viccelődni akarsz akk szaladj átt kèrlek a humor kategóriába te szerencsétlen eltévett múmia.:-/:-D

2014. szept. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Rómeó és Júlia

Most már két ős múmia

2014. szept. 26. 09:48
 15/22 anonim ***** válasza:
Most akk komoly a kérdésed vagy csak kamu h játszhasd az eszed?
2014. szept. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Komoly kérdés

És látván a válaszolók kommentjeit (kivéve az elsőt, akit szeretek, mert okos választ adott), bohóc válasz.


Mert bizony volt, van... És mindig akadni fog, aki a bohócok krumpliorrára vagy egy kétségbeesett segélykiáltásra utat enged benne fortyogó dühének és niagarakémt hagyja azt csordogálni. De hogy miért jó idegelni magát, ahelyett, hogy szimplán tovább menne és nem venne tudomást arról, ami nem is az ujjában levő szálka, ő tudja.

2014. szept. 26. 10:31
 17/22 anonim ***** válasza:
Jajjjjajjj.Ez már súlyos eset!!!!
2014. szept. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Igen-igen az; súlyos eset vagy barátom. :)


Hogy miért? Ha zavar, szimplán olvasol egy másik kérdést, ami az értelmiségi szintednek megfelelő, amit nem egy jancsi bohóc írt, és nem vesztegeted azzal az időd, hogy leállsz hozzám hasonló idétlen paprika jancsikkal vitázni.


Vagyis, értelmes ember így tesz, aki nem, az fölöslegesen hergelve magát, vadidegen emberkéknek osztja dühödten az észt, igazából maga se tudja miért és szomorú belegondolni, hogy néha arra gondolva, ezzel el is ér valamit.


Ha okos vagy, értelmes, akkor erre mem reagálsz. Hidd el ez nem egy játék, ahol így, ha nem fejted ki a véleményed, mem Te jössz ki győztesen. Csak megkíméled magad, hogy fölösleges vitákba belemenj.


Amúgy tudom idétlen a viselkedésem, kiírok valamit, aztán összefüggéstelen mondatokból álló kommenteket fabrikálok... De hát ez van, magán azon, milyen ökörségeket tudtam kitalálni és a válaszokon jókat nevetek. :)


Nem haragudzam meg és nem sértetten írom ezen sorokat, csak kifejtettem a véleményem.

2014. szept. 26. 11:03
 19/22 anonim ***** válasza:

Figyelj.Az eredeti kérdésnek mi köze van az idétlen kommentekhez?

Nem értem.Akkor most milyen válaszokat vársz.Na de mindeggy.Nem veszekedni akarok csak elmondtam a véleményem.Ennyi.És énse bántásból írtam.

2014. szept. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
#Kommentedhez
2014. szept. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!