Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudnék tenni? Elhagyott...

Cintuskaa kérdése:

Mit tudnék tenni? Elhagyott az apám nem tudom senkinek elmondani mennyire fáj.

Figyelt kérdés
2013 októberje óta nem beszélünk ,nagyon szeretem mindig ő volt a legfontosabb az életemben nagyon hiányzik , kicsit se kíváncsi rám és testvéremre ,testvérem megvan nélküle de én megbolondulok úgy érzem . 17 éves lány vagyok mindig apásabb voltam és nagyon hiányzik az életembe ,nem tudom felfogni miért hagyott el sose volt ilyen.Van még két gyereke a másik családjába és azt mondta csak ők a gyerekei még sose éreztem ilyen fájdalmat mint ebbe a mondatba. Tavaly nyáron megígérte segít házat építeni náluk , én dolgoztam és oda adtam neki nem kevés pénzt 55 ezer ft-ot mert részletbe fizettem , majd nevelő anyámmal össze vesztem mondtam édesapámnak ez így nem fog menni és össze veszett velem erre ő is . Húgomat elmondta mindenek engem nem mert ő és én köztem volt valami különös apa lánya kapcsolat belátom tényleg jobban szeretett engem mint húgom viszont édesanyámnak húgom volt a mindene, én tényleg mindenben számíthattam édesapámra és egyszerűen annyira eltaszított magától és annyira fáj és rengeteget sírok és nem vagyok neki fontos mikor régen biztos voltam abba hogy az voltam neki.
2014. márc. 29. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, mit lehetne tenni, de együttérzek veled.
2014. márc. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom..:( próbáltad megkeresni? :/
2014. júl. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Túlélni :-(
2015. márc. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi történt veletek azóta?
2021. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!