Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem szeret az anyukám,...

Miért nem szeret az anyukám, miért ilyen velem? 16/L

Figyelt kérdés
Sok ember,van a világon és tudom nagyon sok embernek rossz az anya-lánya kapcsolata. Kiskorom óta anya alig foglalkozik velem. Amikor elérek valamit vizsgákon nem érdekli.. hogy miaz ..sokat sírok ez miatt... volt gond a szívemmel.. rosszul lettem párszor a sok stressztől.. és,Amikor szarul voltam egyszer sem kérdezte meg tőlem hogy hogy vagyok..el kellene e menni velem orvoshoz.. semmit nem kérdezett.. sosem Néha mesélek neki dolgokat a suliból.. és nem válaszol rá sőt van hogy nem is figyel rám. KB. 4 éve nem puszilt meg.. megölelni meg már még régebb óta... és nem tudom.. apával nőttem fel.. de anya is ugyan ebben a házban lakik csak egy emelettel lejjebb, ugy kerültem apához régebben lemondott rólam..de mindig reménykedtem.. hogy azért szeret.. és nagyon hiányzik nekem.. rettentően szeretném, ha szeretne.. és néha elmehetnék az anyukámmal valahová és beszélhetnék fiukrol.. ahogy szokták általában a tinik.. és lelkileg nagyon nehezen viselem.. Lenne valami ötletetek hogy tudnék változtatni?
2014. szept. 20. 14:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hasonló cipőben járunk. Ez van és köszönöm szépen a válaszaitokat.. csak már nem tudtam kinek elmondani, és szükségem volt más véleményére aki nem ismer.. köszönöm mégegyszer.. remélem mindenkinek helyre jön minden.
2014. szept. 20. 21:19
 12/13 anonim ***** válasza:

Az én anyám is ilyen. Engem szó szerint utál. Mindig mondogatja, mekkora hiba vagyok. De ez van :D nem foglalkozok vele. Suliban jó tanuló vagyok, beszélek nyelveket, informatikus vagyok szabadidőmben. Semmiben nem segített, mindent egyedül értem el. Ez így még jobb is. Szerintem ne foglalkozz vele! Az ilyenek nem érdemelnek jó gyerekeket!

18f

2014. szept. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Elég rossz, remélem megváltoznak ezek a szülők egy kicsit :(
2014. okt. 22. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!