Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem szeret az anyukám,...

Miért nem szeret az anyukám, miért ilyen velem? 16/L

Figyelt kérdés
Sok ember,van a világon és tudom nagyon sok embernek rossz az anya-lánya kapcsolata. Kiskorom óta anya alig foglalkozik velem. Amikor elérek valamit vizsgákon nem érdekli.. hogy miaz ..sokat sírok ez miatt... volt gond a szívemmel.. rosszul lettem párszor a sok stressztől.. és,Amikor szarul voltam egyszer sem kérdezte meg tőlem hogy hogy vagyok..el kellene e menni velem orvoshoz.. semmit nem kérdezett.. sosem Néha mesélek neki dolgokat a suliból.. és nem válaszol rá sőt van hogy nem is figyel rám. KB. 4 éve nem puszilt meg.. megölelni meg már még régebb óta... és nem tudom.. apával nőttem fel.. de anya is ugyan ebben a házban lakik csak egy emelettel lejjebb, ugy kerültem apához régebben lemondott rólam..de mindig reménykedtem.. hogy azért szeret.. és nagyon hiányzik nekem.. rettentően szeretném, ha szeretne.. és néha elmehetnék az anyukámmal valahová és beszélhetnék fiukrol.. ahogy szokták általában a tinik.. és lelkileg nagyon nehezen viselem.. Lenne valami ötletetek hogy tudnék változtatni?
2014. szept. 20. 14:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Kicsim, nagyon sajnálom. Az én lányom is 16, ő azt mondja, hogy túlságosan elfogult vagyok, minden "hibájával" együtt szépnek és okosnak látom és szinte megfojtom a szeretetemmel. Sehogy sem jó.

Azt tanácsolom próbálj meg beszélni anyukádddal, mondd el neki, amit szeretnél, hogy vannak dolgok, amik jól esnének.

Biztos szeret, de úgy van vele, higy biztos azt mondanád, hogy késő, hol volt eddig. Öleld meg te, ne csak várd, higy ő közeledjen hozzád.

Sok sikert.

2014. szept. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
próbálj meg te kezdeményezni...
2014. szept. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
hát én pont az ellenkező esetben vagyok mert engem meg már néha idegesít hogy nem hagy békén úgyhogy nagyon sajnállak e miatt. Szerintem beszélj vele mondd el neki hogy mit érzel és amit ide is leírtál mondd el neki hogy mennyire hiányzik neked. Remélem ez segíteni fog!:)
2014. szept. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
jajj ne haragudj erre nem tudok mit írni, csak hogy nagyon sajnálom. :-(((( én most szívesen megölelnélek :-)))
2014. szept. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kezdeményeztem meséltem neki.. hogy Biologa versenyen elsők lettünk, meséltem hogy mindenből 4,5 lettem elmult év végén.. meg sem nézte a bizonyítványom.. Beszéltem vele elmesélte az előző barátomat amikor volt nem mondott semmit.. alig figyelt.. De a tesomat nagyonn szereti.. és ezért egy kicsit boldog vagyok hogy nem egy érzéketlen ember mert a bátyámra mindig odafigyelt.

Azért jó látni, hogy irtátok hogy megfojt a szeretetével :)) örülj neki nagyon, hogy ott van neked!!:)

2014. szept. 20. 15:22
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy van, hogy valaki csak szülő, de anya nem tud lenni.

Ezt,persze, a gyerekek sínylik meg.

2014. szept. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Értem, én. Majd megprobálok valamit.. le pucolom nála a szekrényeket.. mire hazaér vagy nem tudom.. Egy kérdésem még lenne.. Idővel elfog mulni ez? hogy ennyire fáj? és ennyire rossz h nincs velem? teljesen megszűnik.. nem fogom érezni 20 éves koromra? vagy valamikor biztos?
2014. szept. 20. 15:36
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem ismertem az anyukámat. :( Nagyon sokáig vártam, hogy egyszer majd hazajön, megölel és azt mondja, szeret, de sosem jött. Egy idő után beletörődtem. :/

Nagyon sajnálom, hogy az anyukád így viselkedik veled. :( 16/l

2014. szept. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát utolsó, ez nagyon kemény. És rettenetesen sajnálom..Remélem egyszer visszakapod.. és remélem én is mielőtt késő lenne.:) reménykedjunk tovább :)
2014. szept. 20. 16:15
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon sajnálom, ami veled történt! :( Néha én is hasonlóan érzek. Fontos, hogy tudd, nem a te hibád, hogy nem mutatja ki feléd a szeretetét, ha egyáltalán van neki olyan. Idővel a legtöbb fájdalom elmúlik, talán majd ha egyszer messze kerülsz a szülői háztól, könnyebben megy a feldolgozás. Mondjuk én már itthon is megszoktam, hogy se veled-se nélküled viszonyban vagyok Anyával, és csak akkor depizek kicsit, ha más szuper anya-lánya kapcsolatokat látok. (Én most vagyok 18 éves.)
2014. szept. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!