Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezt hogy mondjam anyumnak? (lent)

Ezt hogy mondjam anyumnak? (lent)

Figyelt kérdés
Hát az van hogy anyum elég igénytelen..Most beteg és köhög utána meg azzal a kezével kavarja a húst amira ráköhögött/tüsszentett.Meg megvakarja ott lent és utána azzal csinál szendvicset meg wc-zés után nem mos kezet..elég undorító..de nem akarom megbántani mert multkor is rászoltam hogy mossa meg a kezéz és azt mondta hogy ne szóljak már me neki..akkor hogy mondjam??

2014. szept. 19. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy hamarosan meg fog pusztulni ebolában, ha ilyen undorító marad! Pfujjjj! Felnőtt nő hogy a viharba lehet ilyen igénytelen?
2014. szept. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden alkalommal szólj rá nyugodtan, hogy "anya, kézmosás!"
2014. szept. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Anya nehogy már sz*ros kézzel csinálj enni!
2014. szept. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a párom lett ilyen. wc-zik, mindent megfogdos, nyáron az izzadtságot törölgette de ő nem fogja megmosni a kezét mert nem koszos.... én szóltam neki, megsértődött aztán nagyon kedvesen szóltam, erre azt mondta hogy megmossa de én nem hallottam hogy megmosta volna pedig figyeltem direkt. aztán már nem szóltam csak másképp, hogy pl majd én kisütöm a csirkeszárnyakat mert én tudom hogyan kell, hogy ne maradjon véres az erektől. persze volt már, hogy ennek ellenére is megcsinálta a hátam mögött. a legutolsó esetnél is mondtam hogy majd én fevágom a paprikát a lecsóhoz, nahát ő megcsinálta. amikor kész lett fogtam és lábassal együtt dobtam a kukába. azóta nem főz nekem. nem érdekel. undorító. nem értem miért nem képes kezet mosni.
2014. szept. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én nem ennék így a főztjéből!


nincs apukád, aki miatt igényes lenne gondolom....


;((((

2014. szept. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
azóta ilyen mióta elváltak szerintem ezért..:(
2014. szept. 19. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!