Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el otthon a...

Hogyan mondjam el otthon a 2-esemet?

Figyelt kérdés

Anyuval jo a kapcsolatunk de folyton azzal szekál hogy tanuljak jobban mert ö kitünö volt

De most megkaptam az év eleji matek dogát és nyenge kettesre sikerült nagyon fog kiabálni ugyhogy nem tudom hogyan mondjam el

Nem bisztos hogy jo kategoriába soroltam



2014. szept. 17. 18:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%

Valld be tisztességesen, hogy nem készültél eleget. Hátha díjazza az őszinteségedet, ahelyett hogy kamuzol neki.

Ne felejtsd el biztosítani róla, hogy a következőre egy hétig tanulsz és 5-ös lesz!:D


Egyébként ez még év eleje, még ha szigorúak is a szüleid inkább most ez mint év végén. Nem a világ vége, de nem is kell rá büszkének lenned. Jó tanulság, hogy év elején sem kell el lazáskodni.


Egyébként ha éred a matekot nem vágom,miért lett 2-es. A matek elvégre nem egy magolós anyag.

2014. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
50%

Kedves kérdező! 14 éves lány vagyok én nem értem a matekot!

Aszt észre vettem hogy te se! Aki nem érti a matekot bármenyit tanul rá se fogja érteni ez tapasztalat. Ha anyukád annyit dolgozik kérd meg apudat vagy ha van tesod akkor őt hogy segitsen a matek háziba..

2014. szept. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én sem értem a matekot,de a 3-as 4-es szintet azért hozom,attól függően épp milyen anyagot veszünk.

Én nyelvtanból kaptam kettest már harmadik héten.:D Nem szóltam itthon róla,mert nem kérdezték. Majd ha kijavítom,aláíratom velük a jegyeket.

(emellett azért természetesen más tantárgyakból is szereztem már jegyet,mindegyik 4es vagy 5ös,ez a nyelvtan csak éppen becsúszott)

2014. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Akkor elmondom, hogy ez hogy is megy:


Világ életemben 4-es voltam 5-ös tudással (mindig elszámoltam valamit, és lecsúszott a pontszám 4-esre, de bármit bármikor ki tudtam számolni). Egyszer azonban, a trigonometria TZ-m 1-es lett, pedig értettem az anyagot, csak a feladatokat értettem félre és már alapból rosszul kezdtem el (illetve emlékszem, hogy volt egy trapézos feladat, és készpénznek vettem, hogy az átló a szárral derékszöget zár be, már itt bukó volt a feladat).


A mai napig jó barátságban vagyok mind a matematikával, mind a trigonometriával, sőt, még matek szakra is járok az egyetemen. Az a dolgozat rosszul sikerült.


Ami pedig anyukádat illeti, lehet, hogy ő kitűnő volt, de ha emiatt elkezd veled ordibálni, akkor szülőségből bevésheti magának a karót. Odáig kéne eljutni, hogy attól még, hogy ordít, nem lesz jobb se a dolgozatjegyed, se a tudásod, talán még emiatt romlik is.


Mondd meg neki, hogy ki fogod javítani, vagy ha nagyon nem megy (csak azt állítod), akkor béreljetek fel egy magántanárt.

2014. szept. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Aki nem érti a matekot hogy a fenéve lehet 3-4 es???

Én és az osztálytársam se érti a matekot mind ketten 2 esek vagyunk belőle hiába ülünk a könyvek fölt és hiába akarjuk érteni.. nem megy.

2014. szept. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!