Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el otthon a...

Hogyan mondjam el otthon a 2-esemet?

Figyelt kérdés

Anyuval jo a kapcsolatunk de folyton azzal szekál hogy tanuljak jobban mert ö kitünö volt

De most megkaptam az év eleji matek dogát és nyenge kettesre sikerült nagyon fog kiabálni ugyhogy nem tudom hogyan mondjam el

Nem bisztos hogy jo kategoriába soroltam



2014. szept. 17. 18:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem érted a matekot? Lehet, hogy ezzel kellene kezdeni: nem értem, segítség kellene, hogy megértsem, ezért sikerült rosszul.
2014. szept. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én értem a matekot csak ez most igy sikerült
2014. szept. 17. 18:11
 3/15 anonim ***** válasza:
2014. szept. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Na és, év elején kapsz egy kettest, még van 8 hónapod, hogy szerezz jobb jegyeket. Mond meg anyukádnak, hogy bocsi, de ez van, majd legközelebb jobban figyelsz/többet tanulsz. Ha anyukád kitűnő volt, akkor nyugodtan kérj tőle segítséget a tanulásban.
2014. szept. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%

Semmi katasztrofális dolog nem történt. Még időben kaptál egy visszajelzést, hogy komoly hiányosságaid vannak, és több időt+energiát kell a matematika tanulására fordítanod.

A matematika egy olyan tantárgy, ahol szilárd alapok kellenek, mert egymásra épülnek a dolgok.

2014. szept. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat anya nem tud velem tanulnimmert sokat dolgozik
2014. szept. 17. 18:17
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
Először is, a 2-es, az elégséges tudásanyagot jelez. Másodszor kérd meg anyádat, mutassa meg neked a bizonyítványát, hogy abból meríthess a látottakból erőt az eredményes, jó tanulásért.
2014. szept. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
60%
A kettest tök egyszerü átjavitani ötösre csak kell hozzá egy hibajavító roller.
2014. szept. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
"Én értem a matekot csak ez most igy sikerült" No ezt meg én nem értem. Szerintem anyád sem fogja érteni.
2014. szept. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Aki érti a matekot, az egy röpdolgozatot is 5ösre ír meg előzetes rákészülés nélkül. Olyan nincs, hogy érted és 2-est írsz. Aki érti, az 5ös.
2014. szept. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!