Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudnék csinálni, ha...

Mit tudnék csinálni, ha anyukám külföldre hozott engem akaratom ellenére, mert a férje itt kapott munkát?

Figyelt kérdés
Apukám meg nem tud befogadni , mert elég kicsi házba laknak , és így is alig férnek el. Hiába mondom anyukámna k vagy bárkinek , hogy nem érzem itt jól magamat , nem veszik komolyan. Ráadásul távkapcsolatban élek , és 2 , 5 éve vagyunk együtt a barátommal. Sokszor voltam már úgy kibukva , hogy elkezdtem vágni magamat.
2014. szept. 14. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Mennyi idős vagy??? Gondolom 16 éves.. Végül is mindegy mennyi idős vagy, a lényeg, hogy az ostoba vagdosásról szokjál le. Idővel majd megszokod a kinti életet, ha nem akkor sincs para. 18 évesen fogod magad, és hazamész, éled a saját életedet.
2014. szept. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Megis mit kellett volna anyadnak tennie? Kirakni a hid ala?
2014. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

És apukádon kívül nincs senki rokonod, akihez mehetnél?

Együtt tudok érezni veled, egyik ismerősömék is kimentek, mert a nő új "pasija" belga és ki "kellett" költözniük hozzá, a gyerek le van tojva, aztán a lányuk kint meg depressziós lett, mert az összes barátjától elszakították.

2014. szept. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Miért, szerinted mit kellene csinálnia anyukádnak? Azonnal elválni, és hazacuccolni, otthon meg a munkanélküli segélyből eltartani a kis popódat?

Mindezt azért, meg a picilánya nem akar elszakadni az aktuális tiniszerelmétől... Persze. Bár úgy látszik, benned fel sem merül, de anyád nem azért van a világon, hogy minden sóhajtásodra engedelmesen ugorjon.

2014. szept. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Valaki màs meg örülne hogy anyuci magàval vitte külföldre. Hidd el a baràtok csak addig azok ameddig megpròbàltatàsok elè nem teszed ôket. Mert kevès az igazi baràt, a màsik meg az ha fèrjed lesz ,akkor màr nem is lesznek baràtok, csak ismerôseid mert rossz szàndèkok rejtznek a "baràti" elmèkben. Talàlj baràtokat ott, gondolom a nyelv is baj, meg kellene tanulnod, baràtokkal könnyebv, ha tudod a nyelvet nincs akadàly hogy ùj baràtokra tegyèl szert vagy pasira. Tàvkapcsolatbòl nem lesz semmi. Hidd el, èn megjàrtam.
2014. szept. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem lenne az anyám munka nélküli , és engem a barátok nem érdekelnek.. megvagyok nélkülük , engem a kapcsolatom érdekel , és az meg nem normális , hogy valaki a pénz után megy folyamatosan és a lányát meg leszarja! De ezt nem csak én gondolom így , 40 éves anyukák mondták a szemembe , akiknek gyerekeik vannak.
2014. szept. 15. 17:37
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor megvan a megoldás: költözz oda azokhoz a 40 éves anyukákhoz. Ja, hogy azt már ők nem vállalják? Nahát...
2014. szept. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy nem fogod fel hogy nem magàèrt csinàlja anyukàd az egèszet hanem miattad? Hogy neked meg legyen a hami a pocidban ès hogy legyen ruhàd ès telòd. Csak 16 vagy! Mèg lesz milliò pasid, lesz majd ezerszel jobb. Memgmondom így làthatatlanbòl hogy pàr hònap mùlva a pasid meg fog csalni mert hàt mit kezdjen egy csajjal aki nagyon messze van? A tàvolsàg könnyen szètszakít pàrokat, azt is tudom hogy mèrges leszel amikor ezt elolvasod, ès hogy nem hiszed el. De hàt kicsi az esèlye annak hogy egyben maradjatok. Legfeljebb ha nem derül ki hogy mit csinàl a hàtad mögött. De mèg fiatalok vagytok, tùl hamar van ahhoz hogy igazàn komolyan vegyen tèged. Hisz te mà felnôtt nôkènt gondolkozol viszont a pasid tuti mèg gyerekesen gondolkozik. Meg ha annyira szeret akkor mièrt nem jön hozzàd? Volt màr ròla szò. Èn is voltam tàvkapcsolatban, a hàtam mögött ùgy szedte össze a nôket mint rgy szultàn, ès a legrosszabb az, hogy ezt mind tudtam. Azt hittem hogy nem fog ùjra megcsalni, de volt 10-11 nôje. Imàdtam ôt. AZtàn egyszerre amijor írtam neki, ūgy jàtszta magàt hogy nem ismer. Soha többet nem beszèltünk. Egy hònapig nem voltam normàlis. Ne jàrj ùgy, mint èn. Nem kívànom senkinek sem
2014. szept. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

1 éve élek már kint , ez nem új dolog , csak most jutott eszembe , hogy írjak ide.

Arról meg , hogy mindent miattam csinál az édes anyám , ahhoz lenne egy-két szavam ,lehet , hogy 16 éves vagyok , de nem hülye . Édesanyámnak elég nagy híre van a városban ahol laktunk , hogy ő neki mindig is a pénz volt a legfontosabb ( visszahallottam) , hozzáteszem a mostani pasija se keres ám olyan szarul. Aki azt gondolja , hogy a pénz mindent megold , az nem normális ember , értemén , hogy a pénz jó ha van , mert ha az nincs nincs semmid , de az nem minden. Hiába van pénzed , kaja a pocidban , ruhád telefonod , ha amúgy meg tök szar fos életed van , és boldogtalan vagy. Én így gondolom. Apukámmal beszéltem erről a dologról , igazat adott nekem , és azt mondta :" tudom mit érzel , mert nekem is emiatt volt szar gyerekkorom" , de persze jön a érdés , hogy akkor miért nem vesz magához? a válasz: a barátnője nem akarja , mert állítólag ninsc hely , hozzáteszem 3 hónapig ott laktam náluk.

2014. szept. 15. 19:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Hù... hàt tudod azt a mondàst vagy megszokod vagy megszöksz. Legfeljebb vàj amíg 18 leszel aztÀn hazajöhetsz a pasidhoz vagy egy baràtodhoz addig ameddig nem talÀlsz lakàst stb.. kitartàs. Az èn unokatestvèrem is belgiumban van, a nôvèrem elvàlt az apjàtòl, most van neki egy belga. Az unokatestvèrem depressziòs lett, vagdossa magàt ès meg akarja ölni magàt. Sokszor beszèltem vele hogy az ô anyja tènyleg azèrt ment el mert szegèny volt, az apja megcsalta. Nagy szabadsàgot ad neki. Ò is 16. Regel hatig bulizhat. Èn ilyenrôl nem is bîrtam àlmodni amikor 16 voltam. Neki nincs innnen sem pasija sem baràtai. Nem tudom akkor mi hùzza haza. Lehet az, hogy îtt volt gyermek
2014. szept. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!