Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az apám utál. Hogy tudnék...

Az apám utál. Hogy tudnék elmenni itthonról?

Figyelt kérdés

Egy rossz szavam se volt hozzá, de ő már szinte úgy ordít le engem mintha miattam lenne világvége... kiskoromban is ilyen volt, de most még rosszabb lett. Ha én meg visszaszólok neki, hát persze nem lehet erre nyugodtan válaszolni akkor meg fenyeget hogy megver aztán meg is csinálja, elegem lett ebből hogy kék lila foltokkal tele vagyok a suliban mindig kérdezgetik hogy ez hogy került rád stb én meg mindig csak hazudtam hogy elestem meg minden... szval nem is ragozom tovább vmi 5let hogy kerüljek el itthonról? még lehet 6 éves gimnáziumra jelentkezni?(mert akkor mennék koliba) 7. es vagyok vagy milyen ez a nevelőszülős dolog? vagy akármi csak ne legyen szarabb mint a mostani helyzet.

13/F



2014. szept. 12. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha az iskoládban szólsz a védőnőnek vagy egy tanárnak,akkor ők kötelesek jelezni a gyerekjóléti szolgálathoz,akik megteszik a szükséges lépéseket. Ha gondolod írj privátot elmondom ott részletesen neked.
2014. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, gyerekjóléti szolgálatnak.
2014. szept. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy esetleg csaladon/rokonsagon belul nincs egy olyan szemely testver/anyuka/nagyszulo/battyad vagy barki akinek eltudnad mondani, es aki a partodra is allna? Ne hagyd annyiba, ne hagyd, hogy egesz eletedet tonkre tegye...
2014. szept. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
és ne működj együtt vele, ne hazudozz, keress megbízható embert, és kérj tőle segítséget! Koliba menned nagyon jó ötlet volna, én is így kezdtem új életet, de időnként akkor is haza kell menni...
2014. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

heló, hát nemtudom, én biztos hogy max 3-4 hetente mennék haza, mert nem is várnának szivesen haza... (szerintem)

ezt a 2 évet akkor meg már kibirom ha beledöglök is

2014. szept. 22. 16:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!