Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki hogyan reagálna arra ha...

Ki hogyan reagálna arra ha kiderülne két vagy három évtized után, hogy nem az az igazi apja, akit annak hitt? (érett felnőttek és kamaszok)

Figyelt kérdés
2014. szept. 8. 23:57
 1/9 anonim válasza:
Ha ő nevelt fel nem érdekelne. Ugyanúgy az apámnak tartanám, mivel ő szeretett engem nem az igazi 'apa'.
2014. szept. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagy meglepetés lenne számomra, de ugyanugy szeretném továbbra is, sajnos az anya a hibás, ebben a helyzetben.
2014. szept. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
akkor is apakent szeretnem akit annak hittem. de szeretnem megismerni a ver szerintit is
2014. szept. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Ugyanakkor az édesanyára lehetne haragudni, mivel becsapottnak éreznéd magad.
2014. szept. 9. 00:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem haragudnék édesanyámra. Ha felneveltek tisztességben, nem fontos a vérségi kapcsolat.
2014. szept. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor végre tudnám, hogy honnan a csudából jött az aprócska orrom, holott apám-anyám olyan csőrrel rendelkezik mint a szirti sas. :D


Ilyen esetben valószínűeg megkeresném a vérszerintit is, leülnék vele beszélgetni, megismerném. Nyilván azt a sok évet nem lehet pótolni, sose lenne olyan a viszony mint azzal aki felnevelt, látott eltaknyolni az első bringámmal és éveken át segített házit írni...


De felnőtt emberek módjára jóviszony kialakítása szerintem lehetséges, ha a felek nyitottak ilyesmire. Én legalábbis az lennék, hacsak nem hallok rémhíreket az illetőről. Bár valszeg akkor is, csak akkor óvatosabban.

2014. szept. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem éreznék semmi eget rengetőt, ha 3 évitizedig nem volt ott ahol kellet volna akkor csak egy idegen,

az anyára se haragudnék csak azért zavarja össze a gyereket mert egy felnött ember ba'ik felelőséget vállalni

2014. szept. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem haragudnek senkire, sot. Méginkább tisztelnem es szeretnem azt az embert, aki felnevelt ugy, hogy biológiailag semmi koze hozzam.
2014. szept. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megdöbbennék, és haragudnék kicsit anyámra, amiért hazudott apámnak. (Ha hazudott.) A vér szerinti nem érdekelne, semmi közöm hozzá, jobb apám nem lehetett volna. Remélném, hogy a szüleim képesek rendbetenni a kapcsolatukat, ha szeretőtől fogantam.. Ha viszont apám is tisztában volt a dolgokkal (pl anyám terhes volt, mikor megismerkedtek), nagyjából nem is érdekelne az információ.
2014. szept. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!