Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akar a 60 éves apám...

Miért akar a 60 éves apám gyereket úgy, hogy már unokája is van?

Figyelt kérdés
Két házasságból felnőtt, illetve kiskorú gyerekei vannak... Most megint akar egyet (új házasságból). Vajon miért? Miért nem unokázik inkább, mint minden normális nagypapa?

2014. szept. 8. 14:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
41%

"a férfiak spermáinak a minősége is romlik 50 év felett."


Nem mondod??

Amúgy jobb, ha tőlem tudod, hogy a fogantatáshoz az is elég, ha egyetlen "versenyző" beér a célba!!

2014. szept. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
47%
Kapuzárási pánik. Ebben az esetben már a haláltól való félelem feledtetésére szolgál. Kapaszkodik az életébe és a fiatalságba, illetve nyomot akar hagyni a világban. Valamint a gyerekek is elterelik az öregedésről a figyelmet. Szerintem sem jó ötlet. Kockázatos, mivel az anyuka sem fiatal. Plusz, van már elég gyereke ahogy olvasom. Inkább velük kéne minél többet foglalkoznia. Ha az anyuka nem akar több gyereket, akkor ne aggódj apukád hiába akar, úgyse lesz.
2014. szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező!

Szerinted nem beteges dolog, hogy apukád spermájával foglalkozol a tanulás helyett???

2014. szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
22%

"ráadásul a férfiak spermáinak a minősége is romlik 50 év felett."


Micsoda hülyeség ez? A nők petesejtje igen, de a férfiak spermái folyamatosan újratermelődnek.


Neked az a bajod, hogy kevesebbet fogsz örökölni....

2014. szept. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hogyne, nekem csak a pénz számít, nem is azért aggódom, hogy mi lesz szerencsétlen gyerekkel, amikor 10 évesen elveszti az apját, és ez még optimista becslés... Köszönöm az egyetlen értelmes választ, szerintem is halálfélelemről lehet szó.
2014. szept. 8. 18:06
 16/19 anonim ***** válasza:
3%

Ezt a több apától több gyerek dolgot sosem értettem!


Bár tény, hogy nem is kerültem még ilyen helyzetbe és nagyon nem is szeretnék...

2014. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
52%
Pár év múlva nevelheted a kistesódat :-/
2014. szept. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
67%

mar miert kellene nevelnie a mostoha tesojat??

A gyerek anyja is "meghal" mikor 10 eves lesz a gyerek??

idiotak

2014. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
66%

"azért aggódom, hogy mi lesz szerencsétlen gyerekkel, amikor 10 évesen elveszti az apját"


Persze, mert te örök életű leszel?!

Messze van még az a tíz év amiről beszélsz, miből gondolod, hogy te megéred??

2014. szept. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!