Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mindig az van, amit apám...

Mindig az van, amit apám akar. Nálatok is így van?

Figyelt kérdés
Semmit nem lehet csinálni, bekorlátozza az egész életünket. Nem lehet este 10 után csinálni semmit, nem ehetünk akkor, amikor akarunk és semmi mást. Elegem van belőle. Tervben van a költözés és, csak kérdés, mikor jön össze. Nálatok is ez van? Normális ez így?

2014. aug. 13. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, nálunk soha semmibe nem szólt bele, valamit kértünk is mindig az volt a válasza kérdezd meg anyádat ha ő megveszi akkor megveszi ha nem akkor nem.
2014. aug. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Ha vki meg mert szólalni ebéd közben, olyat lekevert, h az asztal adta a másikat. De a közös ebédhez ragaszkodott annak ellenére, h nem bírt minket elviselni, elég érdekes paradoxon. Zsarnok 9etzi. Hál istennek mi már különköltöztünk tőle anyuval, remélem nektek is összejön, csak kitartás!
2014. aug. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De irigyellek...a kérésünkre nekünk is fittyet hány, nem érdekli, de parancsolgatni azt tud.
2014. aug. 13. 22:04
 4/6 A kérdező kommentje:
2 Nálunk is pont ugyanez van! Nem értem, mi a francnak ül le velünk egy asztalhoz, ha mindenki az idegeire megy! Anyám nem akar tőle megszabadulni, majd csak én fogok elköltözni.
2014. aug. 13. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt egészen 2011-ig, na akkor halt meg.

Azóta h vki bulizni akar és csak másnap 14-00-r jön haza oké. Ha átjönne haver oké, elmennék oké...


Plusz lehet éjjel kaját csinálni nincs az h felkeltük mert elfáradt a napi 12 órás maratoni tvzésbe.

Nem kapom az ívet h a kávézás egészségtelen felesleges szenvedély. Nincsenek többé ostoba rokoni látogatások ahol csak üljek le és fogjam be...


Olyan zenét hallgatok amit akarok.


Én elhiszem h vannak jó apák is de az enyém nem volt az.

És nem bánom h így alakult.

Majd diskurál odaát a nagyapámmal Adolf Hitlerröl meg boldogíthatják egymást a csajozási tanácsaikkal

Ami nekem az agyamra ment.


Bár egy dolgot bánok mindig azt mondta h ha én leérettségizek akkor megeszi a kalapját.

Na meglett 12 juniusába emelt szinten ráadásul.

Azt megnéztem volna h mekkora kalapot burkol be.

2014. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%

nálunk a család széthullott azóta mindenki azt csinál amit akar...a tesóim ezért eléggé "elzüllöttek"...szarnak a sulira, munkára...én vagyok egyedül aki eddig vitte valamire amiből stabil jövő építhető (3 szakma, állandó munkahely, spórolt pénz...), pl a 17 éves húgomnak a hónapban lesz babája...de még érettségije sincs mert azt is elcseszte a nagy szabadságban...


szóval nem mindig a túl nagy szabadság a jó...viszont a túl nagy szigornak is meg vannak a hátrányai...nálunk nem volt olyan nagyon nagy vas szigor soha...lefekvés fürdés vacsora ilyenekben volt kiskorunkban...ha arrogáns uralkodó típus akkor gyorsan lépni kell...de ha csak jót akar akkor hidd el később még meg is köszönöd neki...nem írtad a korod és a nemed...de megkérdezném apád véleményét is miért ilyen és mi a véleménye a dolgokról...


21F

2014. aug. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!