Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mit akar apám?

Szerintetek mit akar apám?

Figyelt kérdés
Szóval elmentem még régebben otthon wc-re..akkor tűnt fel hogy valami villog egy dobozban..és kiderült hogy egy kamera volt..kitöröltem a videót és visszatettem a dobozba..Ma pedig egy hőmérő volt bent amiről azt hittem hogy hagyományos hőmérő de kiderült hogy egy rejtett kamera van benne...mit akarhat?:/

2014. febr. 27. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ma nincs iskola?
2014. febr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Nem biztos,hogy nincs iskola.nem rég a tv-ben volt hasonló szitú,ahol a szülök az egész házat bekamerázták.(Fürdőt is)Mondván ellenőrzik a lányuk.Ha apád ezt megcsinálta nem komplett.Hány éves vagy?Mindenkép jogellenes.Gyámügy ha fiatalka vagy,ha nagy rendőrség
2014. febr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 azt énis láttam :P
2014. febr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem vond kérdőre, hogy mire kellene vélned a kamerát.


Lehet, hogy fél valamitől, ezért csinálta. Viszont ha miattad, vagy ha van testvéred miatta lett elhelyezve a kamera, akkor az alábbiakra gondolok.


Szülőként szerintem nem a wc-zési szokásaitokat figyeli, sőt nem is perverz, szerintem egyszerűen utána akar járni valaminek. Ilyenekre gondolok.


- Túl sovány vagy, vagy tesód, és azt akarja tudni, hogy bulémiáról van-e szó.

- Lát bizonyos ráutaló jeleket pl droggal kapcsolatban és azt figyeli, hogy a wc-n nem történik-e olyasmi aminek nem kellene.


Nem kell mindjárt a legrosszabbat feltételezni, bár elég nagy baj, ha nincs köztetek bizalom. Te nem mersz vele erről beszélni, ő meg nem mer neked a félelmeiről beszélni. Gondolom a szobád is be van kamerázva.


Mivel mostanában megy a magánnyomozók című műsor, szerintem egyszerűen jó megoldásnak találta a kamerát, csak mivel nem ért hozzá elég ostoba megoldást választott.

2014. febr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!