Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akar a 60 éves apám...

Miért akar a 60 éves apám gyereket úgy, hogy már unokája is van?

Figyelt kérdés
Két házasságból felnőtt, illetve kiskorú gyerekei vannak... Most megint akar egyet (új házasságból). Vajon miért? Miért nem unokázik inkább, mint minden normális nagypapa?

2014. szept. 8. 14:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
mert megy a farka után
2014. szept. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%

Elhiszem, hogy fura érzés lehet, de ettől még szó sincs arról, hogy ez ne lenne normális!

Miért ne akarhatna gyereket? Manapság - hála Istennek - egy 60 éves férfi egyáltalán nem olyan öreg, hogy ne lehetne még gyereke. (És itt most nem csak a nemzésre, hanem a felnevelésre is gondolok.)

Nyilván az új feleség is szeretne saját gyereket a férjével, ez érthető, nem?

2014. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
28%

Mi közöd hozzá? Nem te vagy a gyámja, hogy megmondd, mit csinál.

Ha neki saját gyerek kell, akkor saját gyerek kell.

Az unoka nem olyan, mint a saját gyerek.

2014. szept. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Inkabb az uj asszonyka akar gyereket, nem a nagypapa, szerintem.
2014. szept. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
A 4#-esnek igaza van, kár ezt tovább ragozni, nem is folytatom. :)
2014. szept. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az új asszonyka 40 éves, és már van 2 gyereke (2 különböző apától) és már nem nagyon szeretne többet. Apám akar még. Őszintén, félek h nekem vagy a testvéreimnek kell majd felnevelnünk, nem kis eséllyel fogyatékos is lehet, hát ezért aggaszt. Nagyon is lehetséges, h én legyek majd a gyámja.
2014. szept. 8. 15:13
 7/19 anonim ***** válasza:
65%
60 évesen nem öreg egy babához?:))ne röhögtess,minyá meg is hal.Egyáltalán nem normális,meg vannak marhulva az öregek de rendesen!Én még meg is büntetném őket,ugy hogy örüljenek sajnos nem rajtam múlik.Valóban, a saját gyerek más mint az unoka:))az unokát sokkal jobban lehet IMÁDNI!
2014. szept. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
21%
Miért lenne fogyatékos a gyerek? Ti is azok vagytok?
2014. szept. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem, de nem is 40 és 60 éves szülőktől születtünk. Olvass utána, hogy milyen veszélyei vannak annak, ha egy nő 40 év felett vállal gyereket, ráadásul a férfiak spermáinak a minősége is romlik 50 év felett.
2014. szept. 8. 17:38
 10/19 anonim ***** válasza:
35%
Nem inkább onnan fúj a szél, hogy kevesebbet fogsz örökölni??!
2014. szept. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!