Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám nem támogat az...

Az anyám nem támogat az álmaim megvalósításában. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Még csak 14 éves vagyok, de már határozott elképzelésem van, arról, hogy divattervező szeretnék lenni. Anya ezt el is fogadja, de mikor kérem, hogy vegyünk anyagot például, (hogy gyakoroljam a varrást) az már nem tetszik neki. Hogy úgyse használnám, hülye ötlet stb. Azt se érti meg, hogy nekem fontos az, hogy nézek ki. Szeretek vásárolni. Õ ebben sem áll mellém úgymond. Pedig ne higyjétek azt, hogy luxus helyekre járnánk nagy ritkán vásárolni. Max. H&M, bershka, vagy turi. Szóval az olcsóbb kategóriás boltokba. Persze magának 20.000ft se sajnál egy ruhára.

Hogyan mondhatnám neki, hogy nekem ez igenis fontos, és számít? Hogy ne gúnyolja ki, ne öregasszonyos-ozza le azokat a ruhákat amik nekem tetszenek, csak azért, mert õ nem ért a mai trendekhez?



2014. aug. 30. 15:14
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
az iparművészetire is mehet, vagy sopronba is, sok lehetőség van. nem a szülőnek kell megfelelni a továbbtanulásban, ez az ő élete.
2014. aug. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nyilván nem a szülőknek megfelelés az elsődleges, de valószínűleg azt támogatni fogják, ha a gyermeküknek határozott elképzelése van, hogy melyik egyetemre/főiskolára akar menni és már középiskolásként is erre készül, nem csak azt látják, hogy turis ruhákat varrogat.
2014. aug. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!